سخنگوی فراجا:‌ تا این لحظه هیچ مورد سوء‌امنیتی در انتخابات گزارش نشده است

سخنگوی فراجا:‌ تا این لحظه هیچ مورد سوء‌امنیتی در انتخابات گزارش نشده است

سخنگوی فراجا از برگزاری انتخاباتی امن و آرام در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش فطر نیوز، سردار سعید منتظرالمهدی در تشریح فرایند اقدامات پلیس در جریان برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: بر اساس گزارش‌های اخذ شده از همکارانم در اقصی نقاطِ ایران با شروع انتخابات و حضور مردم در مراکز رأی‌گیری؛ تا این لحظه هیچ مورد سوء‌امنیتی گزارش نشده و انتخابات در صحت و سلامت محیطی و مردمی در حال برگزاری است.

وی ادامه داد: حضور گسترده‌ واحدهای سیار و ثابت پلیس در محل‌هایِ اخذ رأی و حتی نقاط صعب‌العبور باعث تسهیل در فرآیند انتخابات و تضمینِ امنیتِ کامل شده است.

سخنگوی فراجا گفت: این نوید را به هم‌میهنان عزیز می‌دهم که فراجا در تمامی مراحل انتخابات با رویکردی امنیت آفرین تا لحظه‌ آخر حضور موثر خود را تداوم خواهد داد.

منتظرالمهدی در پایان اظهارکرد:‌ رصدِ هوشمندِ فراجا از ساحل دریا تا جدار خاکی مرز از ابتدای برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در دستورکار بوده و  از تمامی عوامل انتظامی و مردم فهیم ایران در مشارکت این روز بزرگ و حماسه ساز کمال قدردانی و تشکر را دارم.

پایان خبر فطر نیوز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سخنگوی فراجا:‌ تا این لحظه هیچ مورد سوء‌امنیتی در انتخابات گزارش نشده است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سخنگوی فراجا:‌ تا این لحظه هیچ مورد سوء‌امنیتی در انتخابات گزارش نشده است"، کلیک کنید.