سرپرست جدید بیمارستان شهید جلیل یاسوج معرفی شد

سرپرست جدید بیمارستان شهید جلیل یاسوج معرفی شد

فطر نیوز/کهگیلویه و بویراحمد طی مراسمی با حضور مسیولان استانی و محلی سرپرست جدید بیمارستان شهید جلیل یاسوج معرفی شد.

«محمود شهامت» روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه 1403 در مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید بیمارستان شهید جلیل یاسوج با بیان اینکه تغذیه، محوری ترین مساله در بحث سرطان است، اظهار کرد: باید بر تولید محصولات غذایی نظارت بیشتر صورت گیرد و مواد غذایی که به عنوان ضد سرطان و آنتی اکسیدان مطرح است، خود عامل سرطان است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: چرا در بخش سلامت تنها دانشگاه علوم پزشکی محور است و باید دید نقش سایر بخش ها و دستگاه ها به چه شکل است؟ نقش جهاد کشاورزی استان و بخش های متولی در سلامت غذایی چگونه است؟

شهامت تصریح کرد: کارگروهی در محور سلامت استان تشکیل شود و البته کمبود این کارگروه در استان احساس می شود.

وی ادامه داد: در بحث مطالبات بیمه ای باید اقدامات مطلوب و مناسبی شکل بگیرد و مشکلات و موانع در این زمینه برطرف شود.

به گزارش فطر نیوز، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تلاش برای رفع مشکلات معوقات پرسنل و کادر درمان بیمارستان ها، بیان کرد: بروزرسانی کارانه ها و معوقات از مواردی است که در این خصوص برنامه ریزی شد.

«معصومه علیزاده»، سرپرست جدید بیمارستان شهید جلیل یاسوج در این مراسم گفت: نیروهای توانمند و پای کاری در بیمارستان داریم و باید به نحو مطلوب و با نگاه تخصصی از این ظرفیت ها بهره برد.
وی با اشاره به اینکه در گذشته شاهد اعزام بالای بیماران به استان های همجوار بودیم، افزود: در حال حاضر به واسطه تجهیزات در بسیاری از موارد بی نیاز از اعزام بیماران شدیم.
سرپرست جدید بیمارستان شهید جلیل یاسوج نگاه و دید قومیتی به ساختارها را چالش ساز دانست و اظهارکرد: شایستگی باید محور قرار گرفته و اگر برتری نیز شکل بگیرد، برحسب علم اقدام شود.
علیزاده با اشاره به برخی از مشکلات این بیمارستان، تصریح کرد: کمبود نیرو و منابع انسانی در بیمارستان مطرح است.
وی با بیان اینکه باید نگاه تخصصی به چارت ها پیگیری شده و عملیاتی شود، ادامه داد: این مسیله کمک می کند تا بتوانیم بیمارستان را بهتر مدیریت کنیم.
سرپرست جدید بیمارستان شهید جلیل یاسوج با اشاره به ضعف تسویه حساب های بیمه ای عنوان کرد: در بحث معوقات بیمه ای به ویژه در بحث تامین اجتماعی مبالغ چشمگیری را شاهدیم که باید همکاری لازم برای تعامل بهتر و بهبود پرداخت ها را داشته باشیم.
علیزاده بیان کرد: بیمارستان دارای بدهی است و نیاز داریم قول های داده شده در راستای رفع مشکلات محقق شود.

پایان خبر فطر نیوز

سرپرست جدید بیمارستان شهید جلیل یاسوج معرفی شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرپرست جدید بیمارستان شهید جلیل یاسوج معرفی شد" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرپرست جدید بیمارستان شهید جلیل یاسوج معرفی شد"، کلیک کنید.