سپاهان بمب پرسپولیس را هم می‌خواهد!

سپاهان بمب پرسپولیس را هم می‌خواهد!

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز؛ با پایان یافتن رقابت‌های لیگ برتر، اکنون نقل‌وانتقالات داغ تابستانی آغاز شده است.

به گزارش ایرنا، پرسپولیس در این روزها در شرایط خوبی به سر نمی‌برد. علیرضا بیرانوند قرارداد خود را با این تیم فسخ کرده و مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی‌فر نیز در یک قدمی پیوستن به تراکتور قرار دارند. سرخ‌پوشان در این میان با چند گزینه نیز به توافقات خوبی رسیدند که شاید مهم‌ترین چهره فرشاد احمدزاده ستاره تیم فوتبال سپاهان اصفهان باشد و احتمالا در روزهای پیش‌رو، پرسپولیس از این بازیکن رونمایی خواهد کرد.

این در شرایطی‌ است که سپاهانی‌ها نیز در اقدامی متقابل به دنبال جذب سعید صادقی وینگر سرخ‌پوشان هستند و مذاکرات اولیه با این بازیکن صورت گرفته است. صادقی یک فصل دیگر با سرخ‌پوشان قرارداد دارد و باید ببینم واکنش باشگاه پرسپولیس نسبت به جدایی بازیکن خود چگونه بوده و آیا سرخ‌پوشان اجازه جدایی صادقی را خواهند دارد یا خیر؟

گفتنی است سعید صادقی به دلیل مصدومیت، هفته‌های پایانی لیگ بیست و سوم را از دست داد و هنوز درگیر این آسیب دیدگی است.

258 258

سپاهان بمب پرسپولیس را هم می‌خواهد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سپاهان بمب پرسپولیس را هم می‌خواهد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سپاهان بمب پرسپولیس را هم می‌خواهد!"، کلیک کنید.