سپاهان مثل استقلال؛ شانس قهرمانی این دو تیم کم شد!

سپاهان مثل استقلال؛ شانس قهرمانی این دو تیم کم شد!

آفتاب نیوز :

فصل گذشته استقلال با ریکاردو ساپینتو تهاجمی ترین تیم لیگ برتر بود و با 52 گل زده بهترین خط حمله را در اختیار داشت، اما جام قهرمانی هم در لیگ برترو هم در جام حذفی به پرسپولیس رسید.

این فصل و در فاصله 6 هفته مانده به پایان بازی ها سپاهان با 44 گل زده تهاجمی ترین تیم لیگ برتر به شمار می رود و ممکن است در هفته های آینده از رکورد استقلال در فصل گذشته هم عبور کند، اما شانس قهرمانی تیم سپاهان در این فصل از بازی ها بسیار کم است. البته سپاهانی روی کاغذ هنوز شانس قهرمانی را از دست نداده اند. سپاهان که تیم سوم جدول رده بندی لیگ برتر به حساب می آید 8 امتیاز با تیم استقلال اختلاف دارد و به نظر می رسد احتمال جبران این اختلاف کم و شاید هم ناممکن است.

اتفاقی که فصل گذشته برای تیم استقلال و این فصل برای سپاهان رخ داد، به خوبی نشان می دهد برای قهرمانی در لیگ برتر اینکه بهترین تیم تهاجمی باشی کافی نیست و باید در فاز دفاعی هم خوب باشی. تنها خوب بودن در فاز تهاجمی منجر به قهرمانی در لیگ برتر نمی شود. در خیلی از مواقع هم تیمی که بهترین تیم در فاز دفاعی بوده قهرمان نشده و این هم نشان می دهد، تیمی که می خواهد قهرمان شود، هم باید در فاز تهاجمی خوب باشد و هم در فاز دفاعی؛ و یک واقعیت دیگر اینکه آمار و ارقام تنها برای رسانه ها و کارشناسان است و امتیازات است که می تواند تیم را به جام برساند.

سپاهان مثل استقلال؛ شانس قهرمانی این دو تیم کم شد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سپاهان مثل استقلال؛ شانس قهرمانی این دو تیم کم شد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سپاهان مثل استقلال؛ شانس قهرمانی این دو تیم کم شد!"، کلیک کنید.