شرط رم برای خرید سردار آزمون

شرط رم برای خرید سردار آزمون

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز؛ رسانه های ایتالیایی در جدیدترین گزارش های خود درباره سردار آزمون مدعی شده اند که باشگاه رم به شدت از این ستاره ایرانی رضایت دارد. البته این رضایت تنها به بحث فنی مربوط نمی شود بلکه کادر فنی جالوروسی نگرش و تعهد آزمون را هم مورد ستایش قرار می دهند.

به گزارش ورزش سه، در ماه های اخیر باشگاه پایتخت نشین ایتالیا تماس های خود را با بایرلورکوزن آغاز کرده تا شرایط جذب دایمی سردار آزمون را جویا شود. سردار اکنون به صورت قرضی در رم حضور دارد اما عملکرد خوب او باعث شده که سران باشگاه به فکر دایمی کردن قراردادش باشند.

بر اساس گزارش جدیدی که گاتزتا دلو اسپورت منتشر کرده دنیله ده روسی، سرمربی ایتالیایی رم، اولین کسی است که از ماندن سردار آزمون در تیمش استقبال می کند. اسطوره و حالا سرمربی رم اعتقاد ویژه ای به آزمون دارد و بعد از حضور او روی نیمکت مهاجم ایرانی فرصت بیشتری برای بازی پیدا کرده و عملکردش هم نسبت به دوران ژوزه مورینیو به مراتب بهتر شده است.

با این همه ماندن سردار آزمون در رم به یک موضوع مهم بستگی دارد. در واقع باشگاه رم به شرطی قرارداد ستاره ایرانی خود را دایمی خواهد کرد که بتواند در این فصل سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند. طبق گزارش روزنامه ایتالیایی، رم تنها در صورتی می تواند گزینه 12.5 میلیون یورویی را در قرارداد فعلی فعال کند که بتواند در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشد و در نتیجه آزادی مالی بیشتری داشته باشد.

رم در حال حاضر با چهار امتیاز کمتر نسبت به منطقه کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا و تیم بولونیا در رتبه پنجم جدول سری آ قرار گرفته است. البته آن ها در لیگ اروپا نیز حضور دارند و با قهرمانی در این تورنمنت نیز می توانند جواز حضور در فصل آینده چمپیونزلیگ را کسب کنند.

258 258

شرط رم برای خرید سردار آزمون

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرط رم برای خرید سردار آزمون" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرط رم برای خرید سردار آزمون"، کلیک کنید.