شهید رییسی توجه به محیط زیست را اصل پروژه های توسعه ای می دانست

شهید رییسی توجه به محیط زیست را اصل پروژه های توسعه ای می دانست

داود میرشکار ، با تسلیت شهادت رییس جمهور اظهار کرد: شهید رییسی از هر فرصتی برای خدمت به مردم استفاده می کرد و به جدیت پیگیر حل مشکلات ملت بود و در نهایت در همین راه جان خود را فدای خدمت به مردم ایران کرد.

وی افزود: این مجاهد خستگی ناپذیر، عمر با برکت خویش را صرف خدمت به آرمان ها و اهداف مقدس انقلاب، جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران کرد و نقش آفرینی های هوشمندانه و ماندگار او در کسوت ریاست جمهوری اسلامی ایران، تولیت آستان قدس رضوی، ریاست سازمان بازرسی کل کشور، مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام، الگویی مثال زدنی از عالم و مبارزی خستگی ناپذیر در مقابل نسل امروز و آینده ایران اسلامی قرار داده است.

میرشکار ادامه داد: شهید رییسی توجه ویژه ای به امر محیط زیست داشت و آن را اصل همه برنامه ها و پروژه های توسعه ای و صنعتی می دانست و رعایت الزامات زیست محیطی را به همه مدیران کشور تاکید می کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: با این شهید بزرگوار عهده می بندیم در راه خدمت به مردم بیشتر از گذشته تلاش خواهیم کرد.

وی گفت: از کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست می خواهم از تجربیات این شهید خادم ملت الگوبرداری کنند و در راه خدمت به نظام و محیط زیست کشور کوشا باشند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: از این یادگاران در جامعه ما هنوز وجود دارند و باید قدر آن ها را بدانیم. این شهدا از میان ما رفتند تا در فضایی والاتر و بالاتر در پیشگاه خداوند متعال برای مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران دعا و شفاعت و خدمت کند.

میرشکار ادامه داد: همان گونه که حاج قاسم به ما درس مقاومت آموخت، شهید حاج ابراهیم رییسی نیز فرهنگ مدیریت و خدمت صادقانه را در میان ما امانت گذاشت و از بین ما رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید رییسی توجه به محیط زیست را اصل پروژه های توسعه ای می دانست" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید رییسی توجه به محیط زیست را اصل پروژه های توسعه ای می دانست"، کلیک کنید.