صعود طبیعت به فینال لیگ بسکتبال/ جردن استیونس، ارتش تک نفره

تیم بسکتبال طبیعت تهران، با پیروزی در بازی چهارم مرحله نیمه نهایی لیگ برتر راهی فینال شد.

به گزارش فطر نیوز، از ساعت 16:00 امروز (سه شنبه – 18 اردیبهشت 1403) بازی چهارم سری نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال ایران، میان تیم های طبیعت تهران و ذوب آهن اصفهان برگزار شد که در پایان تیم طبیعت با نتیجه 90 – 83 به پیروزی رسید و راهی فینال شد.

برخلاف دیدار سوم که تیم میزبان یعنی طبیعت نبض بازی را در اختیار داشت، از همان ابتدا شاگردان مهران حاتمی در تیم ذوب آهن عملکرد خوبی داشتند و کوارتر اول را 19-27 بردند تا از میزبان پیش بیفتند. 

در کوارتر دوم اما با درخشش جردن استیونس، طبیعت 21-18 به برتری رسید ولی نتوانست بازی را به تساوی بکشد و در نهایت 40 – 45 بازنده به رختکن رفت. استیونس در نیمه نخست بازی 30 امتیاز از 40 امتیاز طبیعت را کسب کرد و در واقع ارتش تک نفره میزبان بود.

با شروع نیمه دوم نیز این شاگردان مهران حاتمی بودند که با عملکرد خوب در دفاع و درخشش مظفری در حمله، 19-21 کوارتر سوم را بردند تا ضمن حفظ اختلاف خود با میزبان، همچنان 59 – 66 تا پایان کوارتر سوم ازحریف پیش باشند.

صعود طبیعت به فینال لیگ بسکتبال/ جردن استیونس، ارتش تک نفره
جردن استیونس

در کوارتر چهارم اما این تیم طبیعت بود که با درخشش فوق ستاره خود نبض بازی را در اختیار گرفت تا 31-17 برنده این کوارتر شده و در مجموع با 7 امتیاز اختلاف برتری، برنده این بازی حساس شود. استیونس در این بازی 57 امتیاز کسب کرد تا یک تنه تیم خود را به فینال لیگ برساند.

مسابقات مرحله نیمه های لیگ برتر ایران به صورت سه از پنج برگزار شد و به این ترتیب تیم طبیعت با پیروزی در این بازی، سری نیمه نهایی را 3 بر یک برد و حریف تیم شهرداری گرگان در فینال این فصل از رقابت های لیگ شد.

پایان خبر فطر نیوز

صعود طبیعت به فینال لیگ بسکتبال/ جردن استیونس، ارتش تک نفره

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "صعود طبیعت به فینال لیگ بسکتبال/ جردن استیونس، ارتش تک نفره" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "صعود طبیعت به فینال لیگ بسکتبال/ جردن استیونس، ارتش تک نفره"، کلیک کنید.