طراحی خاص و آینده نگرانه جدیدترین محصول چری/ عکس

امیرمسعود عابدین: اکسید 08 اولین خودرویی است که به طور مشترک توسط تیم های طراحی اروپا و شانگهای اکسید توسعه داده شده و بر اساس زبان طراحی Exeed’s Wind Aesthetics 2.0 است. طراحی خودرو جعبه ای شکل بوده و با حذف عناصری مانند دوربین های دید جانبی، آیرودینامیک آن بهبود یافته است.

طراحی خاص و آینده نگرانه جدیدترین محصول چری/ عکس

به گزارش فطر نیوز، اکسید E08 در قسمت جلویی دارای طراحی الهام گرفته از طرح خانواده Cyber Butterfly است. چراغ های جلو شکلی شبیه به حرف F دارند.
نمای جانبی دارای خطوط بسیار کشیده و ظریف هستند. درهای عقب بسیار عریض هستند و در صورت باز شدن امکان دسترسی مستقیم به ردیف دوم و همچنین ردیف سوم را فراهم می کنند. در عقب، چراغ هایی شبیه به بومرنگ و به صورت دوتایی وجود دارند.

طراحی خاص و آینده نگرانه جدیدترین محصول چری/ عکس

اکسید در حال حاضر هم در چین و هم در بازارهای خارج از چین به فروش می رسد و یک برند رده بالا در زیرمجموعه چری است. محصولات این برند به دو دسته تقسیم می شوند: خودروهای اصلی اکسید که شامل خودروهای بنزینی و REEV (خودروی برقی با برد گسترده) و خودروهای اکسید Exlantix که شامل هر دو نسخه کاملا برقی و نسخه های REEV است.

طراحی خاص و آینده نگرانه جدیدترین محصول چری/ عکس

احتمالاً اکسید E08 به مدل های ES و ET در دنباله Exlantix می پیوندد. قیمت ها احتمالاً از حدود 34,550 دلار شروع می شود و بعید است که تحویل آن قبل از اوایل سال آینده آغاز شود.

جهت مشاهده لیست قیمت روز خودرو های داخلی و خارجی می توانید به صفحه لیست قیمت روز خودرو در فطر نیوز مراجعه کنید.

227322

طراحی خاص و آینده نگرانه جدیدترین محصول چری/ عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طراحی خاص و آینده نگرانه جدیدترین محصول چری/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طراحی خاص و آینده نگرانه جدیدترین محصول چری/ عکس"، کلیک کنید.