عبادی پور:باید یادبگیریم خطاهایمان را کاهش دهیم/ امیدوارم روزی لطف مردم را جبران کنیم

لیگ ملت های والیبال

عبادی پور:باید یادبگیریم خطاهایمان را کاهش دهیم امیدوارم روزی لطف مردم را جبران کنیم

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: در آینده نکات خیلی خوبی از تیم ملی ما خواهید دید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری فطر نیوز، تیم ملی والیبال ایران از ساعت صفر بامداد امروز دوشنبه هفتم خردادماه در چهارمین مسابقه خود در لیگ ملت ها 2024 به مصاف آرژانتین رفت و سه بر دو مغلوب حریف شد.

میلاد عبادی پور پس از این دیدار در مصاحبه با والیبال ورد گفت: فکر می کنم در بازی دیروز و امروزمان موارد مثبت خیلی زیادی را دیدید. بازی دیروز مقابل کوبا نشان دادیم که چه کیفیتی داریم و امروز هم مقابل آرژانتین بار دیگر شاهد این موضوع بودید.

وی افزود: بعضی از امتیازات را از دست دادیم و کمی هم اشتباهات کوچک داشتیم، اما در این نوع بازی ها باید بدانید که هرچه بیشتر اشتباه کنید ممکن است فاجعه ای رخ بدهد پس باید یاد بگیریم که خطاهایمان را کاهش دهیم و مشکلاتمان را در آینده حل کنیم.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی در ادامه تاکید کرد: در آینده مطینا نکات خیلی خوبی از تیم ملی ما خواهید دید. این تیم خیلی دیر جمع شد و زمان آشنایی با همدیگر را نداشتیم. نیاز به زمان داریم که سرمربی تیم را بشناسد و تیم هم با پایز بیشتر آشنا شود.

وی ادامه داد: سعی می کنیم بهترین خودمان را برای کشورمان، مردم و تیممان بگذاریم. این شغل ماست و به این شغل افتخار می کنیم. برای بازی مقابل ژاپن بهترین خودمان را ارایه می دهیم به این خاطر که به پیروزی نیاز داریم. در هفته نخست هیچ بردی کسب نکردیم، اما در آینده به پیروزی های زیادی نیاز داریم.

عبادی پور در پایان تصریح کرد: از تمام ایرانیانی که در ایران، برزیل، ژاپن، فیلیپین یا هرجای دنیا ما را حمایت می کنند، تشکر می کنم. زندگی خودمان را مدیون این مردم هستیم و امیدوارم روزی لطفشان را جبران کنیم.

عبادی پور:باید یادبگیریم خطاهایمان را کاهش دهیم/ امیدوارم روزی لطف مردم را جبران کنیم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عبادی پور:باید یادبگیریم خطاهایمان را کاهش دهیم/ امیدوارم روزی لطف مردم را جبران کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عبادی پور:باید یادبگیریم خطاهایمان را کاهش دهیم/ امیدوارم روزی لطف مردم را جبران کنیم"، کلیک کنید.