علاقه انزو فرناندز، دومین بازیکن گران قیمت تاریخ لیگ جزیره به حضور در بارسلونا

علاقه انزو فرناندز، دومین بازیکن گران قیمت تاریخ لیگ جزیره به حضور در بارسلونا

آفتاب نیوز :

انزو فرناندز بعد از درخشش در جام جهانی 2022 بود که مورد توجه تیم های بزرگ اروپایی قرار گرفت.

به گزارش اسپورت، این بازیکن در لیگ پرتغال بازی می کرد تا در نهایت در زمستان 2023 با 121 میلیون پوند پیراهن چلسی را برتن کرد تا در آن زمان به گران ترین بازیکن تاریخ لیگ جزیره تبدیل شود البته این رکورد او در تابستان گذشته با انتقال دیکلان رایس به آرسنال شکسته شد و توپچی ها برای جذب این بازیکن 122 میلیون پوند پرداخت کردند.

فرناندز برخلاف رایس نمایش ناامید کننده ای در چلسی داشته و نتوانسته در این تیم لندنی انتظارات را برآورده کند.

در روز های اخیر گمانه زنی درباره جدایی این هافبک جوان آرژانتینی از چلسی زیاد بوده است.

روزنامه اسپورت اسپانیا در ادامه گزارش خود نوشت که فرناندز دوست دارد که با پیراهن بارسلونا بازی کند و به همین خاطر مدیر برنامه های این بازیکن در حال مذاکره با آبی اناری ها است و او را به تیم پیشنهاد داده است.

البته بسیار بعید است که بارسلونا باتوجه به مشکلات مالی که دارد توان خریدن چنین بازیکن گران قیمتی را داشته باشد. این بازیکن 23 ساله تا سال 2032 با چلسی قرارداد دارد.

علاقه انزو فرناندز، دومین بازیکن گران قیمت تاریخ لیگ جزیره به حضور در بارسلونا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علاقه انزو فرناندز، دومین بازیکن گران قیمت تاریخ لیگ جزیره به حضور در بارسلونا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علاقه انزو فرناندز، دومین بازیکن گران قیمت تاریخ لیگ جزیره به حضور در بارسلونا"، کلیک کنید.