عکس | اصرار عجیب فولادی ها به پوشیدن پیراهن مشکی مقابل استقلال!

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز؛ جلسه هماهنگی مسابقه فولاد خوزستان و استقلال تهران عصر امروز (یکشنبه) برگزار شد. در این جلسه باشگاه فولاد درخواست بازی کردن با لباس مشکی را ارایه کرد که این موضوع مخالفت باشگاه استقلال را به دنبال داشت. باشگاه فولاد درحالی خواستار بازی کردن با لباس مشکی شده که این رنگ مربوط به پیراهن سوم این تیم بوده و اصرار نمایندگان تیم خوزستانی به این موضوع باعث تعجب افراد حاضر در جلسه شده بود.
فولاد در سال های اخیر همیشه با لباس قرمز مقابل استقلال قرار گرفته ولی نمایندگان این تیم اعلام کردند که پیراهن اول فولاد برای بازی فردا آماده نیست و به همین دلیل خواستار بازی با لباس سوم هستند.
باشگاه استقلال هم ابتدا اعلام کرد حسین حسینی در بازی فردا پیراهن مشکی می پوشد که این موضوع اصرار باشگاه فولاد برای پوشیدن پیراهن مشکی خود را به دنبال داشته است. با توجه به میزبانی استقلال، این تیم باید ابتدا رنگ لباس بازیکنان و دروازه بان خود را مشخص کند و حتی در صورت همرنگ بودن پیراهن تیم مهمان با دروازه بان آبی ها هم این تیم باید رنگ لباسش را عوض کند.

دیدار استقلال و فولاد ساعت 19:30 عصر دوشنبه 24 اردیبهشت در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

عکس | اصرار عجیب فولادی ها به پوشیدن پیراهن مشکی مقابل استقلال!

258 258

عکس | اصرار عجیب فولادی ها به پوشیدن پیراهن مشکی مقابل استقلال!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | اصرار عجیب فولادی ها به پوشیدن پیراهن مشکی مقابل استقلال!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | اصرار عجیب فولادی ها به پوشیدن پیراهن مشکی مقابل استقلال!"، کلیک کنید.