فرمول سازمان لیگ برای قهرمانی به ضرر استقلال

فرمول سازمان لیگ برای قهرمانی به ضرر استقلال

آفتاب نیوز :

سازمان لیگ اعلام کرده بود در صورت تساوی تیم ها در امتیاز، برای قهرمانی تیمی بالاتر قرار خواهد گرفت که در بازی های رودررو نتایج بهتری گرفته باشد. همین فرمول برای قهرمانی باعث شده بود تا استقلال به غیر از یک امتیازی که بیشتر از پرسپولیس در جدول دارد، یک حاشیه امن یک امتیازی دیگر هم داشته باشد و در صورت تساوی در امتیازات این استقلال خواهد بود که قهرمان خواهد شد. استقلال در بازی های رودررو مقابل پرسپولیس، در بازی که میزبان بود به نتیجه تساوی بدون گل رسید و در بازی برگشت که پرسپولیس میزبان بود، دو تیم کار را با تساوی یک بر یک به پایان رساندند.

استقلالی ها فکر می کردند گل زده شان در زمین حریف باعث برتری آن ها در بازی رودررو مقابل پرسپولیس خواهد شد و در صورت تساوی در امتیازات، آبی ها قهرمان خواهند شد. با این حال سهیل مهدی شوک بزرگی به استقلالی ها وارد کرد و مدعی شد قانون گل زده در خانه حریف وجود ندارد و اگر تیم ها در تعداد امتیازات و همچنین بازی های رودررو مساوی باشند، تفاضل گل کلی تیم ها ملاک قهرمانی خواهد بود.

هرچند تفاضل گل استقلال هم فعلا بهتر از پرسپولیس است، ولی اختلاف دو گل بسیار شکننده خواهد بود و ممکن است آبی ها این برتری را در هفته های باقی مانده از دست بدهند. به این ترتیب با فرمول سازمان لیگ برای قهرمانی، حاشیه امن یک امتیازی استقلالی ها پرید و در صورت تساوی در امتیازات، تفاضل گل بین پرسپولیس و استقلال قهرمان را مشخص خواهد کرد.

فرمول سازمان لیگ برای قهرمانی به ضرر استقلال

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرمول سازمان لیگ برای قهرمانی به ضرر استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرمول سازمان لیگ برای قهرمانی به ضرر استقلال"، کلیک کنید.