لاپید: گانتس امشب استعفای خود را اعلام کند

لاپید: گانتس امشب استعفای خود را اعلام کند

به گزارش فطر نیوز، «یاییر لاپید» رییس مخالفان رژیم صهیونیستی در اظهاراتی گفت که بنی گانتس، عضو کابینه جنگ امشب باید استعفای خود را از بدترین کابینه طول تاریخ این رژیم اعلام کند.

طبق گزارش خبرگزاری سما، لاپید گفت: گانتس باید اعلام کند که در خیانت به گروگان ها، مهاجرت از شمال و نابودی اقتصاد و طبقه متوسط شریک نیست.

او همچنین خاطرنشان کرد: گانتس باید اعلام کند که به نتانیاهو برای ماندن در قدرت کمک نمی کند، او باید دولت را به طور کامل ترک کند و خواستار برگزاری انتخابات شود.

به گزارش فطر نیوز، اخیرا منابع صهیونیستی گزارش دادند نتانیاهو در جریان یک جلسه در مورد اوضاع شمال سرزمین های اشغالی گانتس و همچنین «گادی آیزنکوت» اعضای کابینه جنگ این رژیم را توبیخ کرده است.

2 وزیر صهیونیست در این جلسه بر لزوم برخورد با تهدیدات حزب الله و بازگرداندن صهیونیست های ساکن شمال سرزمین های اشغالی به خانه های خود شدنده بودند.

نتانیاهو در پاسخ به آن ها گفت: از بحث برانگیز کردن این موضوع خودداری کنید، از آن داستان نسازید.

پیش تر تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد: «یورام حامو» مسوول سیاست امنیتی و برنامه ریزی امور راهبردی در شورای امنیت داخلی استعفا کرده است.

این رسانه تاکید کرد: دلیل استعفای او این است که نتانیاهو تصمیماتی درباره روز بعد از جنگ نگرفته و عملیات در شمال غزه را ازسرگرفته است.

به گفته منابع عبری «یورام حمو» خودش مسوول پرونده «روز بعد از جنگ» است و استعفای او به معنای شکست در اتخاذ تصمیمی درباره روز بعد از جنگ است.

این در حالی است که مقامات ارشد ارتش اشغالگر از نتانیاهو و کابینه او خواستند تا در مورد جنگ غزه تصمیم بگیرند و استراتژی تدوین کنند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لاپید: گانتس امشب استعفای خود را اعلام کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لاپید: گانتس امشب استعفای خود را اعلام کند"، کلیک کنید.