محکومیت شدید اقدام اخیر اتحادیه اروپا علیه ایران

محکومیت شدید اقدام اخیر اتحادیه اروپا علیه ایران

به گزارش فطر نیوز، ناصر کنعانی در یک موضع گیری رسانه ای در این ارتباط اظهار کرد : اتحادیه اروپا که طی ماه های گذشته در خصوص نحوه مواجهه با فاجعه انسانی در غزه و فلسطین دچار انفعال و بی عملی بوده و بر همین اساس مورد انتقاد افکار عمومی اروپا و مردم سراسر دنیا قرار گرفته است، بار دیگر به جای تمرکز بر جنایات جنگی رژیم صهیونیستی در غزه و تنبیه و تحریم این رژیم جنایتکار، برخی مقامات و نهادهای ایرانی پیشرو و موثر در مقابله با تروریسم و تامین امنیت پایدار در منطقه را در لیست تحریم های خود قرار داده است.

وی اظهار کرد : جای تاسف است که اتحادیه اروپا با توسل به بهانه ها و اتهامات تکراری، پوچ و بی اساس و با چشم پوشی از واقعیات میدانی غرب آسیا و در ادامه رویکرد شکست خورده و ناکارآمد خود، بار دیگر به ابزار منسوخ و ناکارآمد تحریم علیه ایران مقتدر متوسل شده و تامین رضایت رژیم صهیونیستی و آمریکا را بر منافع اتحادیه و ملت های اروپا ترجیح داده است.

کنعانی با تاکید بر استمرار سیاست های اصولی جمهوری اسلامی ایران بویژه در تامین صلح و امنیت منطقه ای و بین المللی و انتقاد شدید از رفتاهای دوگانه اتحادیه اروپا، تصریح کرد؛ جمهوری اسلامی ایران حق خود را برای پاسخ به این رویکرد مخرب اتحادیه اروپا محفوظ می داند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محکومیت شدید اقدام اخیر اتحادیه اروپا علیه ایران" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محکومیت شدید اقدام اخیر اتحادیه اروپا علیه ایران"، کلیک کنید.