مخالفت رژیم صهیونیستی با پیش نویس قطعنامه آمریکا در شورای امنیت

مخالفت رژیم صهیونیستی با پیش نویس قطعنامه آمریکا در شورای امنیت

رژیم صهیونیستی با پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمریکا به شورای امنیت درباره تبادل اسرا و توقف جنگ علیه نوار غزه که «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا چند روز قبل اعلام کرده بود، مخالفت کرد.

به گزارش فطر نیوز، رسانه های عبری زبان نوشتند گلعاد آردان، سفیر تل آویو در سازمان ملل متحد، لیندا توماس-گرینفیلد، همتای آمریکایی خود را از مخالفت رژیم صهیونیستی با پیش نویس پیشنهادی قطعنامه ای که آمریکا به شورای امنیت ارایه کرده است، مطلع کرد.

به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، آمریکا روز دوشنبه گذشته پیش نویس قطعنامه مذکور را ارایه داده بود و رسانه های آمریکا گزارش دادند که واشنگتن نسخه اصلاح شده قطعنامه مذکور را پنجشنبه به شورای امنیت تحویل داد.

رادیو رژیم صهیونیستی هم در پایگاه اینترنتی خود نوشت نسخه اخیر پیش نویس قطعنامه نشانگر تغییر موضع آمریکا در قبال رژیم صهیونیستی است و در آن از حماس و تل آویو خواسته شده است که بدون تاخیر و بی قید و شرط مفاد این قطعنامه را به مرحله اجرا درآورند و این در حالی است که در متن قبلی تنها از حماس خواسته شده بود که این طرح پیشنهادی را قبول کند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین علاوه بر این، در متن اخیر پیش نویس قطعنامه پیشنهادی آمده است که واشنگتن مخالف هر گونه تغییر جمعیتی یا تغییر وضعیت موجود در غزه است.

پایان خبر فطر نیوز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مخالفت رژیم صهیونیستی با پیش نویس قطعنامه آمریکا در شورای امنیت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مخالفت رژیم صهیونیستی با پیش نویس قطعنامه آمریکا در شورای امنیت"، کلیک کنید.