مرگ دردناک یک بسکتبالیست با ضربات چاقو

مرگ دردناک یک بسکتبالیست با ضربات چاقو

آفتاب نیوز :

فدراسیون بسکتبال اوکراین در بیانیه ای اعلام کرد ولودیمیر یرماکوف، بسکتبالیست 17 ساله اوکراینی که در تیم زیر 19 ساله های باشگاه ای آرتی جاینتز دوسلدورف آلمان بازی می کرد، با چاقو مورد حمله قرار گرفت و جان باخت. آرتم کوزاچنکو، دیگر بازیکن اوکراینی این تیم که او نیز به همراه یرماکوف مورد حمله قرار گرفته بود در بخش مراقبت های ویژه بستری شده است.

در این بیانیه آمده است: «بازیکنان جوان بسکتبال فقط به دلیل اوکراینی بودن با چاقو در خیابان مورد حمله قرار گرفتند.» هم تیمی های دو بازیکن جوان اوکراینی شب را در بیمارستان سپری کردند و پزشکان نتوانستند یرماکوف را نجات دهند. پلیس آلمان در حال بررسی این حادثه است.

یرماکوف در سال 2006 متولد شد و با تیم زیر 16 ساله های اوکراین در مسابقات بسکتبال قهرمانی اروپا که در سال 2022 در بلغارستان برگزار شد، بازی کرد. فدراسیون بسکتبال به والدین وی تسلیت گفته و برای ارسال کمک های مالی به آنها اقدام کرده است.

این ورزشکار جوان از جنگ روسیه و اوکراین فرار کرده بود و در سال 2023 به دوسلدورف نقل مکان کرد. در بیانیه باشگاه ای آرتی جاینتز آمده است: «اتفاقاتی رخ می دهد که نمی توان آنها را درک یا توصیف کرد. ما عزادار هستیم و با بازیکن جوان خود ولودیمیر یرماکوف که عصر شنبه قربانی یک اتفاق خشونت آمیز شد و درگذشت، خداحافظی می کنیم. او برای فرار از جنگ در کشور مادری خود، در جولای 2023 به دوسلدورف آمد و اینجا را خانه جدید خود می دانست.»

مرگ دردناک یک بسکتبالیست با ضربات چاقو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مرگ دردناک یک بسکتبالیست با ضربات چاقو" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مرگ دردناک یک بسکتبالیست با ضربات چاقو"، کلیک کنید.