مقاومت در غزه: از خواسته های خود کوتاه نمی آییم

مقاومت در غزه: از خواسته های خود کوتاه نمی آییم

مقاومت فلسطین در غزه اعلام کرد به رغم تمایل مقاومت به موفقیت تلاش میانجیگران برای تحقق آتش بس در غزه اما هرگز از خواسته های خود کوتاه نمی آید.

به گزارش فطر نیوز، منبعی در مقاومت فلسطین در غزه گفت: رژیم اشغالگر تلاش می کند تا سند پیشنهادی پاریس برای آتش بس در غزه را از محتوای خود خالی کند و در راستای پرونده اسرا دستاوردی را محقق کند. به رغم تمایل مقاومت به موفقیت تلاش میانجیگران برای تحقق آتش بس در غزه اما مقاومت هرگز از خواسته های خود کوتاه نمی آید.

این منبع در مصاحبه با المیادین گفت: به رغم اینکه ما می خواهیم تلاش میانجیگران موفقیت آمیز باشد اما هرگز به اشغالگران اجازه نمی دهیم بعد از شکست در میدان فرصتی برای تحقق دستاوردهای سیاسی پیدا کنند.

این منبع اعلام کرد: تلفات اشغالگران در خان یونس بسیار بزرگتر از چیزی است که اعلام شده است. یگان های ویژه رژیم اشغالگر که به جای ارتش آن ها را به کار می گیرد از مشکلات لجستیکی و عملیاتی بزرگی رنج می برند.

در حالی که جنگ اشغالگران در نوار غزه امروز (سه شنبه) وارد صد و سی امین روز خود شد، فراخوان های بین المللی برای دستیابی به آتش بس و توافق تبادل اسیران در حال افزایش است. اشغالگران همچنان تهدید به یورش به شهر رفح می کنند؛ جایی که صدها هزار فلسطینی از شمال و مرکز در آنجا حضور دارند.

در این راستا وزارت بهداشت غزه اعلام کرد: تعداد شهدای غزه از هفتم اکتبر تا امروز به 28 هزار و 473 تن و تعداد زخمی ها به 68 هزار و 146 تن رسیده است.

این وزارتخانه افزود: اشغالگران در 24 ساعت گذشته 16 کشتار مرتکب شده اند که 133 شهید و 162 زخمی برجای گذاشته است.

پایان خبر فطر نیوز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقاومت در غزه: از خواسته های خود کوتاه نمی آییم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقاومت در غزه: از خواسته های خود کوتاه نمی آییم"، کلیک کنید.