مقصد زین الدین زیدان مشخص شد؟

مقصد زین الدین زیدان مشخص شد؟

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز؛ با وجود مخالفت با ایده انتقال به لیگ برتر، با ورود گروه اینیوس به منچستریونایتد، ممکن است دیدگاه زین الدین زیدان تغییر کند.

به گزارش لوییک تانزی از اکیپ؛ انتقال زین الدین زیدان به بایرن مونیخ پیش از آن که طرفین به توافق برسند نیز ایده بسیار دشواری توصیف شده است. علت این موضوع به میل و اراده سرمربی فرانسوی بستگی دارد: او برای انتقال به آلیانتس آرنا مردد است و ترجیح می دهد راهی منچستریونایتد شود. با وجود این که طرفین در گام اول برای توافق نزدیک بودند، زیدان نسبت به همکاری با بایرن مونیخ دچار تردید شد. از نگاه او، باواریایی ها انتظار دارند سرمربی آینده باشگاه به سرعت تیم را به مسیر قهرمانی بازگرداند، اتفاقی که با رویکرد وی همخوانی ندارد. زندگی در باواریا و همچنین صحبت به زبان آلمانی، دیگر عواملی هستند که باعث شده است قهرمان سه دوره متوالی لیگ قهرمانان اروپا چشم انداز همکاری با غول بوندسلیگا را کنار بگذارد.

به جای بایرن مونیخ، زیدان الدین زیدان وضعیت منچستریونایتد را دنبال می کند. ژان کلود بلان، مدیر گروه اینیوس نسبت به ایده رهبری منچستریونایتد جدید توسط هموطن فرانسوی اش علاقه دارد. زیدان زبان انگلیسی را نیز به خوبی صحبت نمی کند اما نسبت به آلمانی، درک بهتری نسبت به آن دارد. بایرن مونیخ نیز که از تمدید قرارداد یولیان ناگلزمان با تیم ملی آلمان غافلگیر شده است، می تواند تا ورود ژابی آلونسو به سراغ همکاری کوتاه مدت با رالف رانگنیک برود.

گفتنی است تا لحظه نگارش این مطلب، رسانه های نزدیک به منچستریونایتد واکنشی به گزارش خبرنگار معتبر اکیپ نشان نداده اند. با توجه به ناکامی احتمالی لیگ برتر انگلیس در کسب سهمیه پنجم، تیم تحت هدایت اریک تن هاخ شانس کمی برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا دارد. موضوعی که ممکن است در انتقال احتمالی زیدان تاثیرگذار باشد.

257 251

مقصد زین الدین زیدان مشخص شد؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقصد زین الدین زیدان مشخص شد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقصد زین الدین زیدان مشخص شد؟"، کلیک کنید.