منچستر یونایتد مهدی طارمی را می خواست

منچستر یونایتد مهدی طارمی را می خواست

آفتاب نیوز :

حدود سه هفته پیش بود که ماه ها گمانه زنی درباره آینده مهدی طارمی به پایان رسید و قطعی شد که او فصل آینده با پیراهن راه راه اینتر و در سری آ به میدان می رود. به نقل از ورزش سه امروز یکی از رسانه های نزدیک به منچستریونایتد اعلام کرد پیش از قطعی شدن انتقال طارمی به اینتر، او در فهرست خرید شیاطین سرخ قرار داشته است.

بر اساس این گزارش مدیران ورزشی منچستریونایتد معتقد بودند هویلون، مهاجم دانمارکی این تیم، به عنوان تک مهاجم وظیفه سنگینی بر عهده دارد و شیاطین سرخ فصل آینده به یک مهاجم آماده دیگر نیاز خواهند داشت. آن ها مهدی طارمی را انتخاب کردند و اینکه طارمی ارزان تر از بسیاری از دیگر گزینه ها بود علاقه یونایتد را به او بیشتر کرده بود. در ادامه این گزارش آمده که مدیران ورزشی یونایتد در نهایت از خرید طارمی پشیمان شدند، ولی آن ها به دنبال خرید مهاجم دیگری هم نیستند بلکه به این نتیجه رسیده اند که آنتونی مارسیال می تواند در کنار هویلوند دیگر مهاجم این تیم باشد. این در حالی است که قرار بود مارسیال به فروش رسیده و طارمی به جای او خریده شود.

دو بازی اخیر منچستریونایتد باعث شده کارشناسان بار دیگر لزوم اضافه شدن مهاجم شش دانگ به تیم را به کادر فنی و مدیران ورزشی گوشزد کنند. شیاطین سرخ در دو بازی اخیر در حالی به میدان رفتند که هویلوند روی نیمکت نشسته بود و یونایتد بدون مهاجم نوک بازی می کرد.

مشخص نیست آیا منچستریونایتد در صورت مذاکره جدی با پورتو حاضر بود مبلغی بیشتر از اینتر پیشنهاد بدهد تا طارمی را به خدمت بگیرد یا نه. از این گذشته معلوم نیست آیا مهدی بازی در منچستریونایتد پر از مشکل را به بازی کردن با پیراهن اینتر، قهرمان سری آ، ترجیح می داد. به خصوص با توجه به اینکه یونایتد فصل آینده در لیگ قهرمانان حضور ندارد، ولی اینتر به عنوان قهرمان ایتالیا در این تورنمنت که برای طارمی بسیار جذاب است به میدان خواهد رفت.

منچستر یونایتد مهدی طارمی را می خواست

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "منچستر یونایتد مهدی طارمی را می خواست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "منچستر یونایتد مهدی طارمی را می خواست"، کلیک کنید.