مواضعی را هدف می‌گیریم که تل‌آویو فکرش را هم نمی‌کند

مواضعی را هدف می‌گیریم که تل‌آویو فکرش را هم نمی‌کند

به گزارش فطر نیوز؛ «هاشم صفی الدین» رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان در سخنان امروز خود و در اشاره به عملیات گسترده و بزرگ حزب الله علیه مواضع رژیم صهیونیستی تاکید کرد: ارتش رژیم صهیونیستی در آستانه یک شکست سنگین در برابر پایداری ملت فلسطین و نیروهای مقاومت که در نوار غزه باقی خواهند ماند، قرار دارد.

وی افزود: ارتش تل آویو بعد از حملات پی در پی و متحمل شدن ضربات مختلف دیگر هرگز نخواهد توانست در هیچ نبرد و درگیری پیروز شود. واکنش حزب الله به شهادت محمد نعمه از روز گذشته آغاز شد و ادامه دارد و این جبهه نبرد، شعله ور و قدرتمند باقی خواهد ماند.

به گزارش فطر نیوز به نقل از المیادین، صفی الدین تصریح کرد: نیروهای حزب الله در سلسله حملات خود مواضع جدیدی از دشمن صهیونیستی را هدف قرار می‌دهند که فکرش را هم نمی‌کند.

وی بیان کرد: این حملات تلفات و زخمی‌های زیادی در میان عناصر دشمن صهیونیستی باقی گذاشته است. این جبهه نبرد قوی‌تر خواهد شد و ما این درس را از نبرد طولانی خود با دشمن یاد گرفته‌ایم.

یک منبع وابسته به مقاومت لبنان در گفتگو با الجزیره از پرتاب دستکم ۲۵۰ فروند موشک به سوی مناطقی در شمال اراضی اشغالی در حملات انتقامی از روز گذشته تاکنون خبر داد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مواضعی را هدف می‌گیریم که تل‌آویو فکرش را هم نمی‌کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مواضعی را هدف می‌گیریم که تل‌آویو فکرش را هم نمی‌کند"، کلیک کنید.