میزبان مسابقات جهانی رباتیک دانش آموزی مشخص شد

میزبان مسابقات جهانی رباتیک دانش آموزی مشخص شد

پکن برای دومین سال پیاپی میزبان مسابقات جهانی رباتیک دانش آموزی شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری فطر نیوز، کمیته برگزاری مسابقات جهانی رباتیک دانش آموزی روز گذشته پس از بررسی نهایی کشور های داوطلب میزبانی مسابقات جهانی دانش آموزی 2024 با توجه به امتیازات بالای کشور چین در میزبانی دوره گذشته مسابقات، به اتفاق آرا از بین سه کشور کاندید برگزاری، چین را به میزبانی این دوره از مسابقات جهانی دانش آموزی برای دومین دوره پیاپی برگزید.

تیم اعزامی ایران با توجه به نتایج درخشان دو دوره گذشته در این مسابقات سهمیه شرکت 48 دانش آموز را دریافت کرد؛ بنابراین دانش آموزان نخبه کشور مردادماه سال جاری در لیگ های سومو، راگبی، مسیریاب، نوآوری و تحلیل داده به رقابت با رقیبانی از سراسر جهان خواهند پرداخت.

سرپرست تیم رباتیک دانش آموزی در گفت وگو با خبرنگار فطر نیوز با اشاره به آغاز اردوی آمادگی دانش آموزان از اواسط تیرماه اظهار کرد: در این دوره برای ارتقای سطح کیفی دانش آموزان از همراهی مربی مالزیایی استفاده خواهد شد جزییات بیشتر درباره تقویت کادر فنی تیم در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

نادر نوبخت افزود: همه تلاش کادر فنی و دانش آموزان تیم کشور برای قهرمانی جهان در این دوره از مسابقات است.

به گزارش فطر نیوز، تیم ایران آذرماه سال گذشته قهرمان آسیا شد.

میزبان مسابقات جهانی رباتیک دانش آموزی مشخص شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "میزبان مسابقات جهانی رباتیک دانش آموزی مشخص شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "میزبان مسابقات جهانی رباتیک دانش آموزی مشخص شد"، کلیک کنید.