نتانیاهو: اکنون دادگاه لاهه به جنگ ما آمده است

نتانیاهو: اکنون دادگاه لاهه به جنگ ما آمده است

نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اشاره به صدور حکم بازداشت علیه مقامات سیاسی و امنیتی این رژیم توسط دادگاه کیفری بین المللی گفت: اکنون دادگاه لاهه به جنگ ما آمده است.

به گزارش فطر نیوز، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی که از احتمال صدور حکم بازداشت خودش از سوی دادگاه لاهه هراسان و مضطرب است، امروز سه شنبه مدعی شد: «احتمال صدور حکم دستگیری فرماندهان ارتش و رهبران رژیم صهیونیستی به اتهام ارتکاب جنایات جنگی یک رسوایی در مقیاس تاریخی خواهد بود».

به گزارش رویترز، نتانیاهو در ادامه مدعی شد: می خواهم یک چیز را روشن کنم: هیچ تصمیمی، نه در لاهه و نه در هیچ جای دیگری، بر عزم ما برای دستیابی به تمام اهداف جنگ، آزادی همه گروگان ها، پیروزی کامل بر حماس و تعهد تاثیر نمی گذارد. غزه دیگر تهدیدی برای اسراییل نخواهد بود.

نتانیاهو همچنین در میان جمعی از خانواده های اسرای صهیونیستی مدعی شد: اکنون دادگاه لاهه به جنگ ما آمده است.

این در حالی است که پیشتر پایگاه خبری «آکسیوس» گزارش کرده بود نخست وزیر رژیم صهیونیستی از «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا در مورد ممانعت از صدور حکم بازداشت مقامات ارشد این رژیم از سوی دیوان کیفری بین الملل درخواست کمک کرده است.

دیوان بین المللی دادگستری 26 ژانویه گذشته از رژیم صهیونیستی خواست اقداماتی را برای جلوگیری از نسل کشی در غزه و توقف تحریک مستقیم به ارتکاب چنین جنایتی در پیش بگیرد.

همچنین این دادگاه از تل آویو خواست پس از یک ماه از زمان برگزاری جلسه، گزارشی از عملکرد خود در این خصوص به دادگاه ارایه کرده و تمام قدامات فوری لازم برای حمایت از فلسطینی ها در غزه را در پیش بگیرد اما رژیم صهیونیستی بدون توجه به این درخواست ها برای هفتمین ماه پیاپی به حملات خود علیه نوار غزه ادامه می دهد.

پایان خبر فطر نیوز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتانیاهو: اکنون دادگاه لاهه به جنگ ما آمده است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتانیاهو: اکنون دادگاه لاهه به جنگ ما آمده است"، کلیک کنید.