نجفی: شاید استعفای پورموسوی به استعفای من بی ارتباط نباشد/ دلیل بزرگ جدایی ام مشکلات شخصی بود

نجفی: شاید استعفای پورموسوی به استعفای من بی ارتباط نباشد دلیل بزرگ جدایی ام مشکلات شخصی بود

مدیرعامل سابق استقلال خوزستان گفت: شاید استعفای پورموسوی از سرمربیگری استقلال خوزستان به استعفای من بی ارتباط نباشد.

امید علی نجفی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری فطر نیوز، در خصوص اینکه به چه دلیل از مدیرعاملی باشگاه استقلال خوزستان استعفا کرد در حالی که تیم فوتبال این باشگاه در لیگ برتر ماندگار شد، اظهار کرد: اگر کاری انجام شد وظیفه بوده است. به تیم ملی بازیکن دادیم و تیم جوانان ما به لیگ برتر صعود کرد. تیم امیدمان در میان سه تیم برتر لیگ خود قرار گرفت. جوان ترین تیم لیگ برتر شدیم و از لحاظ نتیجه هم عملکرد خوبی داشتیم و سقوط نکردیم. از لحاظ هزینه در میان دو سه تیمی قرار گرفتیم که کمترین هزینه را داشتند. 

وی افزود: خرید های خارجی موثری هم داشتیم که به بومی ترین تیم استان خوزستان با 14 بازیکن بومی، کمک کردند تا در لیگ برتر بمانیم. یک پلن کاری تعریف شده بود، برنامه ریزی کرده بودیم که امسال نتایجی که در خور شان باشگاه استقلال خوزستان است کسب کنیم. یعنی به اندازه ای که در نیم فصل دوم امتیاز گرفتیم در نیم فصل اول امتیاز می گرفتیم، اما چنین اتفاقی نیفتاد. دلیل بزرگ من مشکلات شخصی بود و احساسم بر این بود که یک تیم جوان تر و پرانرژی تر کار را ادامه دهد.  خیلی دوست ندارم تا به جزییات بپردازم ولی عمده علت جدایی ام، مشکلات شخصی است.

مدیرعامل سابق استقلال خوزستان در مورد اینکه عمده دلیل استعفای سیروس پورموسوی به استعفای وی مرتبط دانسته شده، تصریح کرد: من سه شنبه هفته گذشته استعفا دادم و سیروس پورموسوی به زیارت کربلا رفته بود. اینکه دلیل استعفای سرمربی تیم به من ارتباطی داشته باشد از این موضوع بی خبر هستم. صحبتی با وی نداشتم ولی شاید بی ارتباط هم نباشد. او با من تماس که گرفت فقط به او زیارت کربلا را قبول گفتم و درباره استعفای من صحبتی نداشتیم.

نجفی: شاید استعفای پورموسوی به استعفای من بی ارتباط نباشد/ دلیل بزرگ جدایی ام مشکلات شخصی بود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نجفی: شاید استعفای پورموسوی به استعفای من بی ارتباط نباشد/ دلیل بزرگ جدایی ام مشکلات شخصی بود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نجفی: شاید استعفای پورموسوی به استعفای من بی ارتباط نباشد/ دلیل بزرگ جدایی ام مشکلات شخصی بود"، کلیک کنید.