نقش کارگران در تولید بی بدیل است

نقش کارگران در تولید بی بدیل است

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز از قزوین؛ محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین در مراسم بزرگداشت روز کار و کارگر اظهار کرد: نقش کارگران در تولید بی بدیل است و این نقش تمامی شقوق جامعه کارگری را در برمی گیرد و قابل تقدیر است.

وی افزود: در فضای فعلی کشور و در زنجیره حلقه های موجود در جامعه، بنا به دلایل متعدد ضعیف ترین حلقه، زنجیره اقتصاد است و باید بر روی آن تمرکز کرد، موضوعی که مورد توجه رهبر معظم انقلاب نیز قرار دارد و ایشان چندین سال است که راهبرد کشور را موضوعات اقتصادی نامگذاری می کنند.

اعلایی گفت: بزرگترین مشکل اقتصاد تورم است و بیش از 5 دهه است که کشور به صورت ملموس و ناملموس از این حوزه آسیب دیده است و بسیاری از ناهنجاری های موجود فرهنگی و اجتماعی هم نشات گرفته از همین موضوع است.

استاندار قزوین با بیان اینکه تورم باعث پیش بینی ناپذیری اقتصاد، به هم خوردن طبقات اجتماعی و از بین رفتن انگیزه کاری و ایجاد اختلال در بسیاری از حوزه های دیگر می شود، اضافه کرد: تمامی کارشناسان و صاحب نظران در حوزه اقتصاد منطقی ترین، معقول ترین و مداوم ترین راه مقابله با تورم را تولید می دانند و حتی هر کسی با دانش معمولی خود هم تحلیل کند به این نتیجه می رسد.

نماینده عالی دولت در استان اظهار کرد: در شرایط فعلی اقتصادی کشور، تنها راه خارج کردن تورم از بن بست، افزایش تولید است و به همین دلیل باید در کانون توجه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه نقش کارگران و نیروی انسانی در تولید بر کسی پوشیده نیست، ضمن تقدیر از تلاش های جامعه کارگری گفت: یکی از سخت ترین کارها مدیریت منابع انسانی در شرکت هاست و بنگاه های اقتصادی در این زمینه باید تلاش زیادی کنند تا شاهد بهره وری و افزایش تولید باشیم.

استاندار قزوین اضافه کرد: استان در تولید حرف برای گفتن آورد ولی در حوزه بهره وری نیاز به تلاش و همت بیشتر دارد و اعتقاد داریم با امکانات موجود می توان تولید بیشتری را رقم زد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقش کارگران در تولید بی بدیل است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقش کارگران در تولید بی بدیل است"، کلیک کنید.