هشدار مدیریت بحران برای تهرانی ها

هشدار مدیریت بحران برای تهرانی ها

به گزارش فطر نیوز،حامد یزدی فطر نیوز، بعد از ظهر یکشنبه از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر وقوع فعالیت متناوب سامانه بارشی و وزش باد شدید از ظهر دوشنبه 17 اردیبهشت ماه تا روز پنج شنبه 20 اردیبهشت ماه خبر داد و اظهار کرد: در مدت مذکور، وقوع مخاطراتی نظیر بارش باران، رگبار و رعد و برق برای همه استان تهران به ویژه نیمه شمالی و ارتفاعات پیش بینی شده است.

فطر نیوز در خبری نوشت:یزدی فطر نیوز در خصوص لغزندگی جاده ها، آب گرفتگی بعضی معابر و اختلال در تردد به ویژه در نیمه شمالی استان هشدار داد و گفت: احتمال سیلابی شدن مسیل ها و بالا آمدن سطح آب رودخانه ها وجود دارد لذا از همه مردم استان تهران و گردشگران احتمالی می خواهیم ضمن عدم توقف در بستر مسیل ها از حاشیه رودخانه فاصله بگیرند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران در رابطه با وقوع مه و محدودیت دید در گردنه های کوهستانی نیز هشدار داد و گفت: با توجه به هشدار زرد صادر شده، امکان لغزش سنگ و ریزش بهمن در ارتفاعات بالادست دور از انتظار نیست لذا از همه عزیزانی که قصد تردد در مناطق کوهستانی را دارند می خواهیم در صورت عدم ضرورت از تردد در این محورها خودداری کنند.

وی توصیه اکید کرد که از فعالیت های کوه نوردی به ویژه صعود به ارتفاعات بالادست در مدت مذکور خودداری شود و با توجه به احتمال وقوع باد شدید در مدت یاد شده در نیمه جنوبی، غربی و ارتفاعات شرقی در فعالیت های عمرانی احتیاط و از تردد کنار سازه های نیمه کاره پرهیز شود.

یزدی فطر نیوز بر ضرورت استحکام سازه های موقت و سست مانند داربست ها و تابلوهای تبلیغاتی و پاک سازی دهانه پل ها لایروبی کانال ها و نهرها و آماده سازی و راه اندازی سامانه های ضد تگرگ و سایر تجهیزات برای آمادگی دستگاه های اجرایی و امدادی تاکید و عنوان کرد: به همه بهره برداران و پیمانکاران عرصه منابع طبیعی و آبخیزداری توصیه می شود تمهیدات لازم را در خصوص هشدار صادر شده بیاندیشند.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از ابلاغ هشدار زرد صادر شده توسط هواشناسی به همه دستگاه های اجرایی و امدادی عضو ستاد مدیریت بحران خبر داد و گفت: با توجه به هشدار ابلاغی، مدیریت بحران تا پایان فعالیت سامانه مذکور در آماده باش خواهد بود.

233217

هشدار مدیریت بحران برای تهرانی ها

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار مدیریت بحران برای تهرانی ها" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار مدیریت بحران برای تهرانی ها"، کلیک کنید.