هفته بیست و سوم لیگ برتر| سه امتیاز سوغات شاگردان نکونام از اراک/ استقلال صدر جدول را دو دستی چسبید

هفته بیست و سوم لیگ برتر| سه امتیاز سوغات شاگردان نکونام از اراک استقلال صدر جدول را دو دستی چسبید

استقلال موفق شد در خانه آلومینیوم اراک برنده شود تا کماکان صدرنشین لیگ برتر باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری فطر نیوز، تیم های آلومینیوم اراک و استقلال در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر از ساعت 18 در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک به مصاف هم رفتند و در نهایت این بازی با برتری یک بر صفر استقلال به پایان رسید. 

داور: رضا عادل

اخطار: میلاد فخرالدینی؛ جلال الدین ماشاریپوف، جواد نکونام و محمد نوازی (سرمربی و مربی) (استقلال) ؛ سید مهران موسوی (آلومینیوم)

گل: گوستاوو بلانکو (1+45 )

ترکیب آلومینیوم: احمد گوهری، احسان قهاری، امیر نوری (70- ابوالفضل قنبری)، مهدی لیموچی، امین جهان کهن، سید مهران موسوی، یونس اکبرپور، عارف حاجی عیدی، امین کاظمیان، میلاد بدرقه (70- رضا جبیره) و مهدی لطفی.

ترکیب استقلال: حسین حسینی، ایمان سلیمی، حسین مرادمند، روزبه چشمی، ابوالفضل جلالی، میلاد فخرالدینی، آرش رضاوند، زبیر نیک نفس (78- امید حامدی فر)، گوستاوو بلانکو، جلال الدین ماشاریپوف (2+90- جعفر سلمانی) و مهرداد محمدی (78- پیمان بابایی).

در نیمه اول استقلال حملات بیشتر و خطرناک تری داشت و تیرک دروازه حریف را به لرزه درآورد. در حالی که به نظر می رسید این نیمه برنده ای ندارد گوستاوو بلانکو با ضربه سر برای آبی پوشان گلزنی کرد. آلومینیوم اراک نیمه دوم را هجومی تر آغاز کرد و استقلال به دنبال مدیریت کردن توپ و میدان بود. آبی پوشان توانستند از گل خود دفاع کنند و در خانه آلومینیوم به پیروزی ارزشمندی برسد.

استقلال با این پیروزی 50 امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کرد. آلومینیوم هم با شکست خانگی 30 امتیازی باقی ماند و به رده نهم سقوط کرد.

هفته بیست و سوم لیگ برتر| سه امتیاز سوغات شاگردان نکونام از اراک/ استقلال صدر جدول را دو دستی چسبید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هفته بیست و سوم لیگ برتر| سه امتیاز سوغات شاگردان نکونام از اراک/ استقلال صدر جدول را دو دستی چسبید" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هفته بیست و سوم لیگ برتر| سه امتیاز سوغات شاگردان نکونام از اراک/ استقلال صدر جدول را دو دستی چسبید"، کلیک کنید.