همایش ملی «حماسه ششم بهمن آمل» برگزار شد

در دانشگاه مازندران؛

همایش ملی «حماسه ششم بهمن آمل» برگزار شد

نخستین همایش ملی «حماسه ششم بهمن آمل» با حضور سردار محمد تهرانی مقدم در دانشگاه مازندران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه پژوهش و دانش خبرگزاری علم و فناوری فطر نیوز، همایش حماسه ششم بهمن آمل به همت دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه مازندران برپا شد، نخست حشمت الله علی نژاد، رییس دانشگاه مازندران به سخنرانی پرداختند.

رییس دانشگاه مازندران در آغاز به محکوم کردن جنایات وحشیانه رژیم غصاب غاصب در به شهادت رساندن بیش از 25 هزار نفر در غزه پرداختند و در ادامه به شهادت 5 تن از سرداران سرافراز سپاه و مدافعان حرم حضرت زینب سلام الله علیه به شکل ناجوانمردانه در سوریه اشاره کردند.

همایش ملی حماسه ششم بهمن آمل برگزار شد

در ادامه حشمت الله علی نژاد سخنانی پیرامون«حماسه ششم بهمن» گفت: از خروجی های خوب این حماسه، تثبیت جمهوری اسلامی به ویژه در شمال ایران و ایجاد انسجام در میان آحاد جامعه را می توان نام برد. اقدامات خصمانه دشمنان مانند وقایع آمل و گنبد به کمک مردم این استان نقش بر آب شد و اشارات امام راحل در وصیت نامه الهی- سیاسی و فرمایشات مقام معظم رهبری، بیانگر اهمیت این حادثه عظیم است.

همایش ملی «حماسه ششم بهمن آمل» برگزار شد

پس از ریاست دانشگاه مازندران، سردار محمد تهرانی مقدم به تبین حماسه ششم بهمن آمل و نقش مردم در رخ دادن این حماسه پرداختند. در ادامه حسین رفیع، عضو هیات علمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی و حجت الاسلام ولی اله عیسی زاده به ارایه مقالاتشان پیرامون حماسه های سال 60 در شهر هزارسنگر و گنبد پرداختند.

سپس پیام تصویری حضرت آیت الله جوادی آملی به همایش ملی حماسه ششم بهمن آمل  پخش شد. 

همایش ملی حماسه ششم بهمن آمل برگزار شد

پایان بخش این مراسم، تجلیل از همسر شهید حبیب اله طاهری از شخصیت های کلیدی در دفع فتنه در جنگل آمل و حماسه آفرین عملیات شیرکوه بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همایش ملی «حماسه ششم بهمن آمل» برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همایش ملی «حماسه ششم بهمن آمل» برگزار شد"، کلیک کنید.