واریز پول به حساب همسر/ شاکی استقلالی بیرانوند!

واریز پول به حساب همسر/ شاکی استقلالی بیرانوند!

ورزش ایران و جهان امروز نیز با اتفاقات و مسایل مختلفی همراه بود که گزیده ای از این وقایع و رویدادها در ادامه آمده است.

به گزارش فطر نیوز، پس از تغییرات انجام شده در سطح معاونین وزیر ورزش و جوانان، حدود 140 روز است که این وزارتخانه بدون معاون توسعه ورزش همگانی، فعالیت می کند.

با وجود آن که کیومرث هاشمی یکی از حامیان ورزش همگانی است و از همان ابتدا که بر مسند وزارت نشست توسعه ورزش همگانی را یکی از برنامه های خود عنوان کرد اما حدود 140 روز از زمانی که وزارت ورزش و جوانان بدون معاون توسعه ورزش همگانی فعالیت می کند، می گذرد.

ورزشگاه محل برگزاری فینال حذفی تغییر می کند؟

سازمان لیگ قصد دارد ورزشگاه محل برگزاری دیدار فینال جام حذفی را تغییر دهد.

دو تیم فوتبال سپاهان و مس رفسنجان بازی پایانی جام حذفی کشور را برگزار خواهند کرد و طبق اعلام اولیه سازمان لیگ، این دیدار روز پنج شنبه هفته جاری در قزوین برگزار خواهد شد.

قطعی بودن جدایی دو ستاره النصر

جدایی دو بازیکن سرشناس النصر قطعی شده است تا راه برای جذب جایگزین های آن ها مهیا شود. النصر یکی از تیم های است که در تابستان تغییرات زیادی خواهد داشت.

النصر نتوانست فصل خوبی را با هدایت کاسترو باوجود درخشش کریستیانو رونالدو پشت سرگذارد. جام قهرمانان باشگاه های عرب تنها جامی بود که النصر در فصل قبل به دست آورد و این عملکرد خوبی برای این تیم باوجود هزینه های نجومی نیست.

بدهی 1.8 میلیاردی فدراسیون دوچرخه سواری 8 میلیارد شد!

معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در مجمع سالیانه فدراسیون نسبت به افزایش سرسام آور بدهی ساختمان نیمه کاره این فدراسیون گلایه کرد.  

مجمع سالیانه فدراسیون دوچرخه سواری در آکادمی ملی المپیک ثبت شد. در این مجمع محمدشروین اسبقیان به عنوان نماینده وزارت ورزش و مهین فرهادی زاد به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک حضور داشتند.

ماجرای عجیب خزانه دار دوچرخه سواری/ پول فدراسیون در حساب همسر!

در مجمع سالیانه فدراسیون دوچرخه سواری از تخلفات خزانه دار قبلی فدراسیون پرده برداشته شد.

مجمع سالیانه فدراسیون دوچرخه سواری در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. در این مجمع محمدشروین اسبقیان به عنوان نماینده وزارت ورزش و مهین فرهادی زاد به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک حضور داشتند.

حجت کریمی هم از بیرانوند شکایت کرد

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال امروز از علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس شکایت کرد.

حجت کریمی مدیرعامل سابق باشگاه استقلال امروز از علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس شکایت کرد.

ویدیوکست «یورو 24» با فطر نیوز/ قسمت سوم: امتحان نهایی یامال، ستون پنجم انگلیس

شنبه شب تیم های ملی فوتبال اسپانیا و ایتالیا در بازی نخست شان در یورو 2024 توانستند رقبایشان را شکست دهند. ویدیوکست «یورو 24» فطر نیوز با حضور «نوریس باقری»، مربی فوتبال، به بررسی شب دوم جام ملت های اروپا پرداخته و به پیشواز بازی های یکشنبه رفته است.

تعرفه درمانی پزشکی ورزشی 95 هزار تومان شد/ افزایش سقف پرداخت تا 95 میلیون تومان

تعرفه یکساله خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی از 28 خرداد ماه امسال مبلغ 95 هزار تومان تعیین شد تا نسبت به تعرفه 70 هزارتومانی سال گذشته، رشد 35 درصدی داشته باشد.

با توجه به برگزاری مجمع عمومی فوق العاده فدراسیون پزشکی ورزشی در تاریخ 26 اردیبهشت ماه و پیرو مصوبات آن پس از تایید وزارت ورزش و جوانان،  تعرفه عادی عضویت خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی از 70 هزار تومان تومان به 95 هزار تومان تومان افزایش یافت و از امروز (28 خرداد 1403)، ارایه خدمات با نرخ جدید اعمال می شود.

تیروکمان ایران المپیکی شد/ مبینا فلاح به پاریس رسید

مبینا فلاح کماندار ایران با صعود به جمع هشت ورزشکار برتر مسابقات کسب سهمیه در ترکیه به المپیک 2024 راه پیدا کرد.

مسابقات حذفی کسب سهمیه المپیک در آنتالیا در بخش بانوان درحالی امروز پیگیری شد که با اعلام فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان، تعداد سهمیه های بانوان در این رقابت ها از سه نفر به هشت نفر افزایش پیدا کرد.

پایان خبر فطر نیوز

واریز پول به حساب همسر/ شاکی استقلالی بیرانوند!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واریز پول به حساب همسر/ شاکی استقلالی بیرانوند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واریز پول به حساب همسر/ شاکی استقلالی بیرانوند!"، کلیک کنید.