واکنش رونالدو به این رکورد خاص

واکنش رونالدو به این رکورد خاص

به گزارش خبرگزاری فطر نیوز؛ تیم فوتبال النصر شب گذشته در بازی پایانی فصل جاری لیگ حرفه ای عربستان با دبل کریستیانو رونالدوی پرتغالی 4 بر 2 الاتحاد جده را شکست داد و پس از الهلال قهرمان برای دومین فصل متوالی در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار گرفت.

به نقل از فطر نیوز کریستیانو رونالدو که دومین فصل حضورش در النصر ریاض را سپری می کند با 35 گل زده و کسب عنوان آقای گلی از رکورد پیشین عبدالرزاق حمدالله، مهاجم مراکشی الاتحاد جده که در فصل 2019 – 2018 توانست 34 گل به ثمر رساند، عبور کرد. این ششمین عنوان آقای گلی کریستیانو رونالدو در دوران حرفه ای اش بود. رونالدو نخستین عنوان آقای گلی را در فصل 2008 – 2007 در منچستریونایتد با 31 گل در لیگ برتر انگلیس به دست آورد.

مهاجم پرتغالی النصر پس از بازی با الاتحاد به تلویزیون عربستان گفت: خیلی خوشحالم که فصل را با پیروزی و رکوردی که در انتظارش نبودم، به پایان می رسانم. با این حال این رکورد برای دوران حرفه ای من بسیار مهم است.

رونالدو ادامه داد: در النصر خیلی خوب لیگ را به پایان رساندیم و اکنون منتظر بازی فینال جام حذفی هستیم. النصر همه تلاش خود را برای فتح این جام خواهد کرد. انتظار یک فینال سخت را دارم و امیدوارم نتیجه ای عادلانه رقم بخورد.

257 251

واکنش رونالدو به این رکورد خاص

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش رونالدو به این رکورد خاص" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش رونالدو به این رکورد خاص"، کلیک کنید.