وحید امیری بعد از 9 سال دوباره پنالتی خراب کرد

وحید امیری بعد از 9 سال دوباره پنالتی خراب کرد

آفتاب نیوز :

پرسپولیس در اراک بازی برده مقابل آلومینیوم را با یک سلسله اشتباهات خط دفاعی با مساوی عوض کرد تا سرنوشت به ضربات پنالتی برسد. در ضربات پنالتی هم با وجودی که تیم میزبان ابتدا پنالتی خراب کرد، دانیال اسماعیلی فر پنالتی از دست داد و گلر جوان پرسپولیس هم نتوانست کاری بکند تا تکلیف کار بعد از تساوی دو تیم در 5 ضربه، به ضربات یکی یکی برسد.

همه از آنچه رخ داده خبر داریم. اینکه وحید امیری کاپیتان خوش اخلاق پرسپولیس پنالتی را خراب کرد تا تیم میزبان جشن صعود به مرحله بعد بگیرد. احمد گوهری که تا ابتدای این فصل بازیکن پرسپولیس و ذخیره بیرانوند بود، به خوبی از شناختش از همبازیان سابق استفاده و دست اسماعیلی فر و امیری را خواند. هیچکس در دنیای فوتبال تقصیر ناکامی یک تیم در ضربات پنالتی را گردن بازیکن خراب کننده پنالتی نمی اندازد. یک تیم در طول 120 دقیقه، آن هم تیمی که در خانه حریف دو بار با دو گل پیش افتاده، حتماً ایرادات زیادی داشته که نتوانسته تا قبل از سوت پایان داور صعود و پیروزی خود را تضمین کند. این از حسن اخلاق وحید امیری بود که بعد از بازی از طرفداران پرسپولیس عذرخواهی کرد. بازیکنی که با وجود مصدومیت در سن بالا دوباره برگشته و همیشه این سال ها مهره ای مفید برای پرسپولیس و تیم ملی بوده است. اما این خراب کردن پنالتی برای وحید امیری تکرار یک خاطره تلخ هم بود!

امیری اولین بار در جام ملت های 2015 توسط کیروش به تیم ملی دعوت و در یک چهارم نهایی آن تورنمنت مقابل عراق که بازی در 120 دقیقه 3-3 مساوی شد، زننده ضربه پنالتی برای ایران بود و در همین موقعیت با از دست دادن آن باعث ناکامی تیم ملی و صعود عراق به نیمه نهایی شد. امیری بعد از آن دیگر هرگز پنالتی نزد، چه در تیم ملی و چه در پرسپولیس، اما دست تقدیر باعث شد او در اراک دوباره به اجبار بعد از 5 ضربه، پشت پنالتی ششم بایستد. کم نیستند کسانی که در فوتبال می گویند چپ پا ها پنالتی زنان خوبی نیستند و این بار هم همه چیز طبق خواسته آن ها پیش رفت و دوباره وحید امیری پنالتی خراب کرد!

وحید امیری بعد از 9 سال دوباره پنالتی خراب کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "وحید امیری بعد از 9 سال دوباره پنالتی خراب کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "وحید امیری بعد از 9 سال دوباره پنالتی خراب کرد"، کلیک کنید.