پخش زنده شبکه های تلویزیونی داخلی و خارجی از تشییع رییس جمهور شهید

اکثر شبکه های تلویزیونی داخلی و همچنین چندین شبکه تلویزیونی خارجی در حال پوشش زنده مسیر تشییع شهید آیت الله رییسی و شهدای خدمت هستند.

به گزارش فطر نیوز، اکثر شبکه های تلویزیونی به شیوه های مختلف در حال پوشش مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت هستند. 

در این گزارش، تمام اتفاقات مرتبط با پخش های زنده شبکه های تلویزیونی از این مراسم را می خوانید:

– با حضور پرشور مردم در مراسم تشییع، پخش زنده تلویزیونی آغاز شده است. اکثر از شبکه های تلویزیونی داخلی در حال پخش بخش های از مراسم هستند.

فطر نیوز 2 از دانشگاه تهران و ورود پیکرها در حال گزارش است. 

فطر نیوز اصلی در حال پخش مراسم از میدان انقلاب و مصاحبه های تلویزیونی با مردم است. 

شبکه سه سیما نیز در انتظار پخش نماز مقام معظم رهبری بر پیکر مطهر شهداست. همچنین تصاویر از خیابان آزادی تقاطع نواب و دکتر قریب در کنار تصاویر دانشگاه تهران در حال پخش است. 

– شبکه های خارجی نیز در حال پخش تصاویر حضور پرشور عزادار هستند. 

شبکه العالم، شبکه الکوثر، شبکه سحر افغان از جمله شبکه های هستند که در حال پخش تصاویری از دانشگاهع تهران، خیابان انقلاب و… هستند.

– میلاد عرفان پور و محمد رسولی در پخش زنده تلویزیونی در حال شعرخوانی درباره شهید ابراهیم رییسی هستند.

– ساعت 8:30 سخنان اسماعیل هنیه از فطر نیوز 2 در حال پخش است. شبکه سه نیز در حال پخش موسیقی محمد معتمدی روی تصاویری از سیل جمعیت است. فطر نیوز اصلی هم علاوه بر تصاویری از خیابان های تهران، تصاویری از آخرین حضور شهید ابراهیم رییسی را پخش می کند.

پخش زنده شبکه های تلویزیونی داخلی و خارجی از تشییع رییس جمهور شهید
شبکه العالم

شبکه المیادین نیز به صورت زنده تصاویری از خیابان های تهران را پخش می کند.

روییترز پخش زنده مراسم را همزمان با تشییع شهدا آغاز کرده است. 

همزمان با تشییع شهدا در تهران، شبکه CNBC هند در حال پخش تصاویری از جستجوی پیکر آیت الله رییسی و همراهان است. 

– تایم هند نیز از طریق کانال یوتیوبی خود در حال پخش زنده تصاویر تشییع از محل دانشگاه تهران است. 

– ساعت 8:43: پس از سخنان اسماعیل هنیه، مهدی رسولی در حال مداحی است که فطر نیوز 2 آن را پخش می کند. 

– همزمان با مراسم تشییع، شبکه الجزیره انگلیسی گزارشی را از دیدارهای بین المللی رییس جمهور شهید پخش می کند. 

– شبکه «زی نیوز» هند با 35 میلیون دنبال کننده در یوتیوب، در حال پخش تصاویری از مراسم تشییع و گریه عزاداران رییس جمهور هستند.   

فطر نیوز 18 راجستان هند در یوتیوب نیز در حال پخش گزارش های متعددی از فعالیت های رییس جمهور و تقابل ایران با امریکا را پخش می کند. 

شبکه CNN هند نیز در حال پخش زنده تصاویری از مراسم تشییع شهداست. همچنین این شبکه در کانال یوتیوبی خود، تصاویری از دیدارهای سیدابراهیم رییسی را پخش می کند.  

– با نزدیک شدن به زمان نماز بر پیکر شهدای خدمت توسط مقام معظم رهبری، تصویر شبکه های تلویزیونی گریه عزاداران را نشان می دهد که در حال سینه زنی در رثای حضرت سیدالشهدا (ع) هستند. آن ها ایستاده در حال سینه زنی هستند. 

شبکه مشهور WION در هند با پخش مراسم سینه زنی در داخل محوطه دانشگاه تهران به جمع پخش کنندگان این مراسم پیوسته است. 

شبکه یوتیوبی و پرمخاطب هندوستان تایمز که از ساعت 7:30 صبح در حال پخش زنده مراسم تشییع است، حتی مداحی مهدی رسولی به زبان فارسی را نیز در حال پخش دارد.  

– در حالیکه شبکه های مختلف در حال پخش تصاویر سیل جمعیت از مراسم تشییع ابراهیم رییسی و هیات همراه هستند، بی بی سی فارسی در پخش زنده خود در حال بازخوانی خبرها و پخش کارتون است!  

پخش زنده شبکه های تلویزیونی داخلی و خارجی از تشییع رییس جمهور شهید
پخش شبکه WION

– تعداد بیشتری از شبکه های هندی به خصوص شبکه های یوتیوبی خبر، در حال پخش تشییع پیکر شهدای خدمت جمهوری اسلامی ایران هستند. تعدد پخش این مراسم در شبکه های هندی جالب توجه است. 

ایندیپندنت انگلیس نیز در حال پخش زنده تصاویر از تهران روی کانال یوتیوبی خود است. در تصاویر ایندیپندنت، مردم در حال عزاداری و گریه و تشییع هستند.

– ساعت 9:27 همچنان شبکه های مختلف تلویزیونی خارجی و داخلی در حال پخش تصاویر مراسم تشییع هستند. اکثر این شبکه ها نماز مقام معظم رهبری بر پیکر شهید آیت الله رییسی و هیات همراه او را به صورت زنده پخش کردند و اکنون در حمل پیکر شهدا روی دوش مردم در حال پخش تصویر هستند. از جمله این شبکه ها، روییترز و ایندیپندنت هستند.

– ساعت 9:37 شبکه ورزش به صورت همزمان در حال پخش تصاویر آرشیوی از دیدار رییس جمهور شهید با ورزشکاران و در عین حال پخش زنده تشییع پیکر شهدای خدمت روی دست مردم. است.

شبکه نسیم با تدارک یک برنامه استودیوی، مراسم تشییع روبروی دانشگاه تهران را همزمان به نمایش می گذارد. 

شبکه تماشا ضمن پخش کنداکتور خود در پخش فیلم های خارجی، گوشه ای از تصویر را به پخش مراسم تشییع پیکر شهدا اختصاص داده است.  

– ساعت 9:45 خبرنگار شبکه الجزیره از میان عزاداران در تهران گزارش هایی را از حضور مردم روایت کرد.

– هر سه شبکه بین المللی جام جم در طول مراسم تشییع، پخش زنده تصاویر را برای ایرانیان خارج از کشور داشتند.  

این گزارش در حال تکمیل است

پخش زنده شبکه های تلویزیونی داخلی و خارجی از تشییع رییس جمهور شهید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پخش زنده شبکه های تلویزیونی داخلی و خارجی از تشییع رییس جمهور شهید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پخش زنده شبکه های تلویزیونی داخلی و خارجی از تشییع رییس جمهور شهید"، کلیک کنید.