پروژه «جبهه مقاومت ملی» طراحی منافقین برای «میرحسین موسوی»

پروژه «جبهه مقاومت ملی» طراحی منافقین برای «میرحسین موسوی»

پروژه جبهه مقاومت ملی بر اساس آنچه که یک منبع آگاه به خبرنگار سیاسی فارس اطلاع داده است پروژه ای است که منافقین برای میرحسین موسوی طراحی کرده اند تا بار دیگر از طریق این مهره سوخته خود بتوانند تحریم انتخابات را در ایران کلید بزنند.

به گزارش فطر نیوز، یک منبع آگاه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی فارس گفت: گروهک تروریستی منافقین سناریوی تحریک دوباره میرحسین موسوی و واداشتن او به بیانیه نویسی و اظهارات هنجار شکن را مجدداً کلید زده است. 

این منبع آگاه افزود: گروهک جنایت پیشه نفاق به اردشیر امیرارجمند نزدیک ترین و معتمدترین مشاور میرحسین موسوی ابلاغ کرده است تا طبق الگویی که منافقین قبلاً و در قالب تشکیل شورای ملی مقاومت اجرا کرده اند تشکیلاتی برای وی ایجاد نماید. اردشیر امیر ارجمند نیز طرح گروهک نفاق را با هدف داخلی نمایی با چند تن از اصلاح طلبان رادیکال و سابقه داران نفاق از جمله «قربان – ب»، «حسین – ر» و «سعید – م» فتنه گر زندانی در میان گذاشته و نهایتاً تاسیس گروهی تحت عنوان «جبهه مقاومت ملی» را به فتنه گر محصور دیکته نموده است.

وی درباره واکنش موسوی به این پیشنهاد نیز گفت: میرحسین موسوی همچون تمامی موارد دیگر که ابلاغیه های امیر ارجمند را چشم بسته قبول و اجرا می کند با پذیرش اصل طرح از نامبرده و دو نفر دیگر خواسته است اولاً منشوری برای آن به اصطلاح جبهه بنویسند، ثانیاً اعضایی را به عنوان شورای مرکزی تشکیلات مشخص نمایند تا جبهه بودن تشکل را القاء نماید. 

این منبع آگاه درباره زمان اعلام موجودیت این جبهه نیز گفت: از سوی منافقین به امیر ارجمند تاکید شده است باید پیش از 25 بهمن اعلام موجودیت جبهه ملی مقاومت صورت گیرد. لذا او با کاندیدا نمودن افراد خاصی و دریافت تاییدیه گروهک تروریستی منافقین برای اسامی کاندیدا شده جمعی از سابقه داران نفاق و افراطیون فتنه 88 و فراریان به غرب را به عنوان شورای مرکزی منصوب نموده است. طبق ابلاغیه پیش گفته میرحسین موسوی باید شخصاً با انتشار بیانیه ای تحریم انتخابات پیش رو و تاسیس جبهه مقاومت ملی یا همان شورای ملی مقاومت را اعلام نماید.

این منبع آگاه درباره اردشیر امیرارجمند با گروهک نفاق و سرویس های جاسوسی نیز افزود: اردشیر امیرارجمند از زندانیان فتنه ی 88 بود که با استفاده از فرصت مرخصی توسط گروهک نفاق و به شکل غیر قانونی از کشور فرار و ابتدا در مقر منافقین در حومه ی پاریس ساکن شد. برادر وی از اعضای قدیمی و از سران کنونی گروهک نفاق است و به همین دلیل از گذشته حتی سران اصلاح طلبان نیز به او مشکوک بوده و موافق همکاری نزدیک او با جریان اصلاحات نبودند. علاوه بر آن مستندات متعددی از ارتباط قدیمی امیرارجمند با سرویس جاسوسی فرانسه وجود دارد و حتی آن سرویس بعد از مرگ ابوالحسن بنی صدر» آپارتمانی که قبلاً به وی داده بود را در اختیار اردشیر امیرارجمند گذاشت.

پایان خبر فطر نیوز

پروژه «جبهه مقاومت ملی» طراحی منافقین برای «میرحسین موسوی»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پروژه «جبهه مقاومت ملی» طراحی منافقین برای «میرحسین موسوی»" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پروژه «جبهه مقاومت ملی» طراحی منافقین برای «میرحسین موسوی»"، کلیک کنید.