پیام تقدیر و تشکر وزیر امور خارجه از فرماندهان و مجریان عملیات وعده صادق

پیام تقدیر و تشکر وزیر امور خارجه از فرماندهان و مجریان عملیات وعده صادق

حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان با صدور پیامی از فرماندهان و مجریان عملیات وعده صادق تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری فطر نیوز، حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان با صدور پیامی از فرماندهان و مجریان عملیات وعده صادق تقدیر و تشکر کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند سردار سرلشگر پاسدار محمد باقری
رییس محترم ستاد کل نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران  

برادر ارجمند سردار سرلشگر پاسدار حسین سلامی
فرمانده محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

برادر ارجمند امیر سرلشگر سیدعبدالرحیم موسوی
فرمانده محترم ارتش جمهوری اسلامی ایران

برادر ارجمند سردار سرتیپ امیرعلی حاجی زاده
فرمانده محترم نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سلاَمٌ عَلَیْکُم بمَا صَبَرْتُمْ فَنِعْمَ عُقْبَی الدَّارِ

بدین وسیله مراتب قدردانی خود و دستگاه سیاست خارجی را از برنامه ریزی، طراحی و اجرای دقیق و تاثیرگذار عملیات ظفرمند «وعده صادق» که توسط نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران و در پاسخ به اقدامات شرارت آمیز رژیم صهیونیستی در منطقه و به شهادت رساندن جمعی از فرماندهان رشید سپاه در ساختمان بخش کنسولی سفارت کشورمان در دمشق انجام پذیرفت، اعلام می دارد.  

بی گمان اجرای این اقدام ارزشمند و پیچیده نظامی که بر اساس اصل شناخته شده “دفاع مشروع” و منطبق بر قوانین و مقررات شناخته شده بین المللی صورت گرفت، تعریفی نو از موازنه قدرت در منطقه غرب آسیا ارایه و بار دیگر توان بازدارندگی نیرو های مسلح جان برکف کشورمان را به رخ دشمنان قسم خورده اسلام و ایران عزیز کشید.  

عملیات ظفرمند وعده صادق ضمن ایجاد ظرفیت های بیشتر برای دستگاه دیپلماسی کشور در میدان مناسبات بین المللی و منطقه ای، افزایش حس وطن دوستی و غرور ملی بین آحاد مردم ایران اسلامی را در پی داشته و ضمن تقویت بازدارندگی راهبردی در برابر دشمنان قسم خورده نظام، بر سرعت زوال و فروپاشی ساختار جعلی صهیونیستی خواهد افزود.  

ضمن ابراز تشکر مجدد، توفیقات روزافزون آن برداران عزیز و جان برکف را از خداوند بزرگ مسیلت می نماید.  

پیام تقدیر و تشکر وزیر امور خارجه از فرماندهان و مجریان عملیات وعده صادق

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تقدیر و تشکر وزیر امور خارجه از فرماندهان و مجریان عملیات وعده صادق" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تقدیر و تشکر وزیر امور خارجه از فرماندهان و مجریان عملیات وعده صادق"، کلیک کنید.