پیدا شدن ماری در سطل زباله/ عکس

نادیا زکالوند: پاکبانان جزیره پرنس ادوارد کانادا، هنگام تخلیه سطل زباله‌ای در محله «ایست‌رویالتی» در «شارلوت‌تاون» متوجه وجود مار پایتون از نوع توپی با طول حدود ۱ متر درون سطل زباله شدند. پاکبانان با مشاهده این مار با مرکز مراقبت از حیوانات حیات وحش تماس گرفتند.

ماموران این مرکز فورا خود را به محل رساندند و مار پایتون را با دقت از سطل زباله بیرون آوردند. مسئول مرکز حیوانات حیات وحش می‌گوید، «وجود این مار در سطل زباله منطقه شهری کمی بامزه است، چراکه کمتر پیش می‌آید با ماری که از محل نگهداری خود فرار کرده است مواجه ‌شوید. اما به نظر می‌آید این مار یکی از این مارهای فراری است که از محل زندگی خود خارج شده است و سر از این سطل درآورده است. البته شاید هم صاحب این مار، آن را رها کرده است.»

ماموران مرکز مراقبت از حیوانات حیات وحش، این مار را به پناهگاه حیوانات رها یا گم‌شده منتقل کردند.

پیدا شدن ماری در سطل زباله/ عکس

بنابه گفته مسئول این مرکز، طول عمر مارهای پایتون توپی که بومی آفریقا هستند،‌ حداکثر ۳۰ سال است و بیشتر مردم به این نوع مارها به عنوان حیوان خانگی علاقه دارند.

ماموران این مرکز قرار است صاحب این مار را پیدا کنند و آن را به صاحب اصلی‌اش تحویل دهند. آنها در حال حاضر نام این مار پایتون را «پپسی» گذاشته‌اند، چراکه محل نگهداری آن در مرکز، یک جعبه خالی نوشابه‌های پپسی است.

منبع:

upi

پیدا شدن ماری در سطل زباله/ عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیدا شدن ماری در سطل زباله/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیدا شدن ماری در سطل زباله/ عکس"، کلیک کنید.