چه تعداد اف ۳۵ باید بخریم تا با پهپادهای حزب الله مقابله کنیم؟

چه تعداد اف ۳۵ باید بخریم تا با پهپادهای حزب الله مقابله کنیم؟

به گزارش فطر نیوز به نقل از المیادین، پس از اینکه حزب الله لبنان تصاویر جدیدی از جولان دادن پهپاد هدهد بر فراز اراضی اشغالی به نمایش گذاشت، رسانه های رژیم صهیونیستی به آن واکنش نشان دادند.

کارشناسان رژیم صهیونیستی اذعان کردند: ما در رهگیری پهپادهای حزب الله مشکل داریم.

به گزارش فطر نیوز، از سوی دیگر رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند: زمان رخنه این پهپاد و زمان تصویربرداری آن مشخص نیست. اندک برفی روی کوهها جولان مشاهده می شود و از این رو این تصاویر قاعدتاً باید پس از پایان فصل زمستان گرفته شده باشد. ۹ ماه رخنه انجام شده است و سید حسن نصرالله اقدام به جمع آوری اطلاعات کرده است و هم اکنون برای بازدارندگی از آن استفاده می کند.

رسانه های صهیونیست بیان کردند: ویدئوی حزب الله گواه توان اطلاعاتی است که سید حسن نصرالله دارد. موضوع فقط به مشاهده اسرائیل از بالا مربوط نمی شود بلکه به جمع آوری اطلاعات از مناطق استقرار ارتش نیز مربوط است. هدهد حزب الله ۶ مرکز راهبردی را لو داد.

این رسانه اذعان کردند: چه تعداد اف ۳۵ دیگر باید ما بخریم تا بتوانیم پهپادهای حزب الله را مهار و متوقف کنیم؟

رادیو رژیم صهیونیستی اذعان کرد: به خوبی می توان تانکها و چادرهای نظامیان و خودروهای نظامی را در تصاویر گرفته شده از سوی پهپاد حزب الله مشاهده کرد.

۳۱۰۳۱

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چه تعداد اف ۳۵ باید بخریم تا با پهپادهای حزب الله مقابله کنیم؟" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چه تعداد اف ۳۵ باید بخریم تا با پهپادهای حزب الله مقابله کنیم؟"، کلیک کنید.