چه خبر از اسپانسر استقلال؟ /مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد!

اصلا مشخص نشد که چرا به یک باره نام اسپانسر باشگاه استقلال از پشت پیراهن با آن آرم بزرگ به روی یقه رفت و سپس کلا از روی پیراهن این تیم حذف شد!

پس از حاشیه هایی که برای کوروش کمپانی پیش آمد، یکدفعه فضا ملتهب شد و خیلی ها از جمله خود ما در فطر نیوز از این نوشتیم که مردم نگرانند.نگران اینکه موبایل موسوی کوروش کمپانی نشود.یکی دو ماهی گذشت و ظاهرا طرفین با هم به اختلاف خوردند و حالا دیگر اثری از این اسپانسر که می گفتند 20میلیارد همان اول کار جیرینگی به استقلال داده نیست.

فقط قبل از عید مالک این کمپانی در لایو اینستاگرامی از این گفت که:«حرف های زیادی برای گفتن دارم،من باعث شدم استقلال صدرنشین شود و در بدترین شرایط به داد این تیم رسیدم!»پس از آن هم باشگاه را تهدید به شکایت کرد و خلاص.

سوالی که پیش می آید اینجاست که چرا با گذشت چند ماه؛مدیران باشگاه نمی آیند و یک توضیح شفاف بدهند که سرنوشت اسپانسرشان چه شد و قرارداد به چه صورتی بسته شده است؟آیا مالک این هولدینگ می تواند شکایت کند و استقلال را زیر بار بدهی ببرد یا اینکه بند و تبصره ای در قراردادشان بوده که همه چیز به نفع این باشگاه تمام شود؟

اصلا از این ها که عبور کنیم اگر در گوگل سرچ کنید و بنویسید موبایل موسوی،سایتی برای شما بالا می آید با نام موبایل استقلال!

چه خبر از اسپانسر استقلال؟ /مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد!

اگر هنوز این هولدینگ اسپانسر باشگاه است و با شما قرارداد دارد که هیچ،اگر قرارداد به هر دلیلی فسخ شده(استقلال دیگر تبلیغ این برند را نمی کند)چرا باید یک هولدینگ به راحتی از اسم بزرگ باشگاه استقلال استفاده کند و به راحتی با این نام همچنان محصولات خودش را به فروش برساند.ما و بهتر بگویم مردم منتظر این شفاف سازی هستند تا اگر سوءاستفاده ای از جانب آن هولدینگ می شود دست برای شکایت باشگاه استقلال باز باشد تا این وسط حقی ضایع نشود.

راستی تا یادمان نرفته درباره برند کاسکو هم که ابتدای فصل و در چهار بازی اسپانسر استقلال بود هم توضیح بدهید؛تمام!

251251

چه خبر از اسپانسر استقلال؟ /مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چه خبر از اسپانسر استقلال؟ /مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد!" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چه خبر از اسپانسر استقلال؟ /مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد!"، کلیک کنید.