کارشناس مسایل بین الملل: آمریکا و اسراییل با عملیات روانی دنبال کاهش فشارهای بین المللی هستند

کارشناس مسایل بین الملل: آمریکا و اسراییل با عملیات روانی دنبال کاهش فشارهای بین المللی هستند

ایزدی با بیان اینک کشورمان با یک جنگ ترکیبی کشور مواجه است، گفت: یکی از ابزارهای دشمن جنگ های ترکیبی بخش رسانه و عملیات روانی دارد؛ بخش رسانه ای دشمن از دقایق حمله ایران به اسراییل شروع شده است .

به گزارش فطر نیوز، به نقل از دفاع پرس، فواد ایزدی کارشناس مسایل بین الملل با بیان اینکه کشورمان با یک جنگ ترکیبی کشور مواجه است، اظهار داشت: یکی از ابزارهای دشمن جنگ های ترکیبی بخش رسانه و عملیات روانی دارد؛ بخش رسانه ای دشمن از دقایق حمله ایران به اسراییل شروع شده است و همچنان ادامه دارد.

ایزدی با تاکید بر اینکه در اصفهان چند ریز پرنده مورد هدف قرار گرفته است، گفت: دشمن با بهره گیری از رسانه در این رخداد بزرگنمایی می کنند و در مقابل عملیات وعده صادق را کوچک جلوه می دهد.

این کارشناس مسایل بین الملل با اشاره به سخنان وزیر امور داخلی اسراییل و ویدیویی که در حال پخش است، افزود: پایگاه نیروی هوایی اسراییل به بدترین شکل صدمه دیده اما ادعا می کنند.

وی در پاسخ به این سوال که باتوجه به تطاهرات مردم ایران پس از نماز جمعه آیا رخداد امروز صبح حضور آن ها را تحت تاثیر قرار خواهد داد، خاطرنشان کرد: در دو هفته گذشته ایران در صدر اخبار جهان بوده است و یکی از دلایل هجمه ها خبری تحت تاثیر قرار دادن این تظاهرات است اما مردم ایران همواره در میدان بودند و این عملیات روانی برای آن ها معنی ندارد برخلاف صهیونیست ها چرا که مردم ایران تجربه هشت سال دفاع مقدس را دارند.

ایزدی گفت: مسیر جمهوری اسلامی ایران مسیر صحیحی است و عملیات روانی دشمن نیز با هوشیاری و هوشمندی خنثی خواهد شد.

این کارشناس مسایل بین الملل با بیان اینکه امروز اعلام می کنند 99 درصد موشک های ایران مورد هدف قرار گرفته است، افزود: سخنان وزیر امور داخلی اسراییل نشان می دهد که این ادعاها کذب است و عملیات وعده صادق مخرب بوده و آن ها با جنگ روانی به دنبال کوچک نمایی هستند.

وی گفت: آمریکا از ابتدا میدان دار صحنه است و ارتباط آن ها با اسراییل در حوزه نظامی، رسانه ای و تبلیغانی است و کاملا هماهنگ هستند؛ همه دیدیم که شب گذشته آمریکا قعطنامه به رسمیت شناختن فلسطین را وتو کرد و انگلیس و سوییس در این خصوص رای ممتنع دادند.

این کارشناس مساییل بین الملل افزود: همه دنیا به دلیل جنایات اسراییل در غزه از حمله تبیهی وعده صادق خوشحال شدند و عدد 99 درصد قبل از اینکه این عملیات آغاز شود توسط آمریکا و اسراییل طراحی شده است.

وی افزود: به دلیل عملیات وعده صادق و وتو قطعنامه به رسمیت شناختن فلسطین یک فشار رسانه ای گسترده ای روی آمریکا وجود دارد و آن ها با ایجاد عملیات روانی به دنبال کاهش این فشارها هستند.

پایان خبر فطر نیوز

کارشناس مسایل بین الملل: آمریکا و اسراییل با عملیات روانی دنبال کاهش فشارهای بین المللی هستند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کارشناس مسایل بین الملل: آمریکا و اسراییل با عملیات روانی دنبال کاهش فشارهای بین المللی هستند" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کارشناس مسایل بین الملل: آمریکا و اسراییل با عملیات روانی دنبال کاهش فشارهای بین المللی هستند"، کلیک کنید.