کرمانی مقدم: پرسپولیس نشان داد که شایستگی قهرمانی دارد

کرمانی مقدم: پرسپولیس نشان داد که شایستگی قهرمانی دارد

بازیکن پیشین پرسپولیس گفت: زمانی که تیمی در یک نیمه بازی کام بک می زند، شایستگی اش را برای قهرمانی نشان می دهد.

مرتضی کرمانی مقدم در گفت وگو با فطر نیوز، در ارزیابی از عملکرد تیم پرسپولیس در بازی برابر استقلال خوزستان و اینکه وضعیت این تیم را از نظر قهرمانی چگونه می بینید؟ خاطرنشان کرد: پرسپولیس با کام بکی که برابر تیم استقلال خوزستان انجام داد شایستگی خود را برای قهرمانی ثابت کرد. البته در نیمه دوم پرسپولیس با تعویض های خوبی که داشت به بازی سرعت داد و این تعویض ها تاثیرگذار بود، هر چند معتقدم پرسپولیس نباید در نیمه اول 3 گل می خورد و این یک ضعف است که باید در 2 بازی باقی مانده این ضعف را برطرف کند. پرسپولیس بازی سختی را برابر شمس آذر دارد، اگر بتواند این بازی را ببرد صد درصد قهرمان لیگ خواهد شد.

وی افزود: البته تیم مس رفسنجان نیز از زمانی که کادر فنی آن تغییر کرده تیم یک دست و بسیار خوبی شده و شکست این تیم نیز به راحتی امکان پذیر نیست اما برد این تیم به دلیل این که بازی در آزادی برگزار می شود، راحت تر از شمس آذر است.

کرمانی مقدم همچنین با اشاره به بازی پیکان و استقلال تصریح کرد: پیکان تیم جوان و جنگنده ای است و این احتمال وجود دارد که استقلال نتواند برابر این تیم 3 امتیاز لازم را کسب کند اگر چنین اتفاقی رخ دهد شک نکنیدکه پرسپولیس قهرمان لیگ می شود.

بازیکن پیشین پرسپولیس خاطرنشان کرد: پرسپولیس اکنون در بهترین شرایط آمادگی قرار دارد و هیچ ضعفی ندارد. زمانی که چنین تیمی در نیمه اول برابر استقلال خوزستان 3 گل عقب می افتد و نیمه دوم 4 گل وارد دروازه حریف می کند نشان می دهد که تیم بزرگی است و هیچ ضعفی ندارد.

وی تاکید کرد: مطمین باشید که پرسپولیس امسال قهرمان لیگ است و استقلال هم برابر پیکان امتیاز می دهد. استقلال برابر نساجی تمام تمرکزش روی داوری بود و بازی خودش را فراموش کرده بود و به همین خاطر تصور می کنم پیکان هم می تواند استقلال را بگیرد. هر دو تیم استقلال و پرسپولیس بازی سختی را این هفته دارند و هر تیمی که کمتر اشتباه کند شانس قهرمانی خود را افزایش خواهد کرد.

پایان خبر فطر نیوز

کرمانی مقدم: پرسپولیس نشان داد که شایستگی قهرمانی دارد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کرمانی مقدم: پرسپولیس نشان داد که شایستگی قهرمانی دارد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کرمانی مقدم: پرسپولیس نشان داد که شایستگی قهرمانی دارد"، کلیک کنید.