3549 خانوار روستایی در آذربایجان غربی از گاز بهره مند شدند

3549 خانوار روستایی در آذربایجان غربی از گاز بهره مند شدند

به گزارش فطر نیوز آذربایجان غربی، پروژه های گازرسانی همزمان با دهه فجر در استان آذربایجان غربی افتتاح شدند.

افتتاح پروژه گازرسانی به 4 روستای محور ارس پلدشت

با حضور مسیولین استانی و شهری در روستای شیبلوی علیا پلدشت، پروژه گازرسانی به چهار روستای شیبلوی علیا، شیبلوی سفلی، سایت اسکان شهرک میلاد و قیقاج افتتاح شد.
جعفرمدار رییس اداره گاز پلدشت در این مراسم اعتبار صرف شده برای این پروژه را 150 میلیارد ریال اعلام کرد.
وی افزود: با افتتاح این پروژه تعداد 386 خانوار از نعمت گاز بهره مند شدند.

گاز روستای کوپر پیرانشهر روشن شد

طی مراسمی به مناسبت دهه فجر در مسجد جامع روستای کوپر که با حضور مسیولین شهرستانی، گازرسانی به روستای کوپر پیرانشهر، مورد بهره برداری قرار گرفت.
آذریون رییس اداره گاز پیرانشهر در این مراسم با اشاره به بهره مند شدن 200 خانوار ساکن در کوپر از نعمت گاز، گفت: برای این پروژه 60 میلیارد ریال هزینه شده است.
وی طول شبکه گذاری این پروژه را 8 کیلومتر اعلام کرد.

پروژه گازرسانی به 6 روستای اشنویه افتتاح شد

همچنین با حضور مقامات استانی و مسیولین شهرستانی، پروژه گازرسانی به دو روستای لورکان و عین الروم محور دشتبیل اشنویه به بهره برداری رسید.
رحیمیان رییس بهره برداری اداره گاز اشنویه، مجموع اعتبار هزینه شده در این پروژه را 200 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: میزان شبکه گذاری برای گازرسانی به این دو روستا 23 کیلومتر بوده است.
وی در ادامه به روشن شدن همزمان مشعل گاز در چهار روستای محور چپرآباد نیز اشاره و اعلام کرد: این روستاها شامل: چپرآباد، باب خالدآباد، قلاتیان و کانی رش بوده که با صرف اعتبار 100 میلیارد ریال و 21 کیلومتر شبکه گذاری 21 به مرحله بهره برداری رسیده است.
به گفته وی، به گازدار شدن این شش روستا در مجموع، 526 خانوار از نعمت گاز بهره مند شدند.

پروژه گازرسانی به 5 روستای سردشت افتتاح شد

پروژه گازرسانی به 5 روستای شالگه، شموله، شندره، شموله و گوله محور لیلانه سردشت نیز به بهره برداری رسید.
عمری رییس اداره گاز سردشت، مجموع اعتبار هزینه شده در این پروژه را 80 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: میزان شبکه گذاری برای گازرسانی به این پنج روستا 15 کیلومتر بوده است.
به گفته وی، با گازدار شدن این پنج روستا در مجموع، 250 خانوار از نعمت گاز بهره مند شدند.

پروژه گازرسانی به 7 روستای پیرانشهر به بهره برداری رسید

در مراسمی در مسجد روستای خرابه که با حضور مسیولین شهرستانی پیرانشهربرگزار شد، گازرسانی به هفت روستای محور ریک آباد مورد بهره برداری قرار گرفت.
آذریون رییس اداره گاز پیرانشهر در این مراسم گفت: در قالب این پروژه روستاهای خرابه، خره برداشان، گنه دارمامش، زینوه اینجان، بردکمران، گردآشوان و ریک آباد به شبکه سراسری گاز متصل شدند.
وی طول شبکه گذاری این پروژه را 47 کیلومتر اعلام کرد و افزود: با گازدار شدن این روستاها، در مجموع 360 خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند.

گاز 7 روستای تکاب به بهره برداری رسید

پروژه گازرسانی به شش روستای باقیمانده ی محور زرشوران و یک روستای محور مایین بلاغ تکاب افتتاح شد.

نعمت الهی سرپرست اداره گاز تکاب در این مراسم اظهار کرد: در قالب این افتتاح ها، گاز روستاهای محور زرشوران شامل: احمدآباد سفلی، احمدآباد علیا، بابانظر، آغبلاغ، قراول خانه و گوله گوله و همچنین روستای بلوز محور مایین بلاغ روشن شد.
وی با اعلام اینکه پروژه مذکور با اعتباری بالغ بر 52 میلیارد تومان به بهره برداری رسید، گفت: این پروژه به طول 54 کیلومتر شبکه گذاری، به بهره برداری رسیده است.
به گفته نعمت الهی، با افتتاح این پروژه بیش از 1131 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

پروژه نصب انشعابات به 4 روستای شاهین دژ افتتاح شد

با حضور مسیولین استانی و شهرستانی، پروژه نصب انشعاب گاز روستاهای گوزل بلاغ، صفاخانه، قوزلوی افشار و آلاگوز به بهره برداری رسید.
به گفته ی صفروند رییس اداره گاز شاهین دژ، مجموع اعتبار هزینه شده در این پروژه 45 میلیارد ریال بوده و طی آن 870 انشعاب نصب شده است.
وی افزود: با گازرسانی به این روستاها، 696 خانوار از نعمت گاز بهره مند شدند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "3549 خانوار روستایی در آذربایجان غربی از گاز بهره مند شدند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "3549 خانوار روستایی در آذربایجان غربی از گاز بهره مند شدند"، کلیک کنید.