افسر ارشد صهیونیست: آژیرهای خطر تا یکسال دیگر در اسرائیل قطع نخواهد شد

افسر ارشد صهیونیست: آژیرهای خطر تا یکسال دیگر در اسرائیل قطع نخواهد شد

«هیوری الباز» فرمانده تیپ ۱۲ ارتش رژیم صهیونیستی در این باره اظهار داشت: برچیده شدن حماس در رفح دست‌کم ۲ سال دیگر طول خواهد کشید و هر کس فکر می کند که آژیرهای خطر تا یک سال آینده قطع می‌شود، این یک فریبکاری است.

این افسر ارشد صهیونیست با بیان اینکه کار از بین بردن حماس آسان نیست و نیازمند زمان و فشار نظامی زیاد است، افزود: نبرد در رفح به کندی در حال انجام است و نیروهای حماس دست ما را می‌خوانند.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه الجزیره،وی ادامه داد: حماس در حال انجام جنگ چریکی در رفح متشکل از گروه‌های مستقل است و این مساله، کار مقابله با آن را دشوارتر می‌کند.

با گذشت ۲۶۷ روز از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از حدود ۹ ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت در یک منطقه کوچک را که سال‌ها در محاصره است، به تسلیم وادارد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افسر ارشد صهیونیست: آژیرهای خطر تا یکسال دیگر در اسرائیل قطع نخواهد شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افسر ارشد صهیونیست: آژیرهای خطر تا یکسال دیگر در اسرائیل قطع نخواهد شد"، کلیک کنید.